Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 25 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

OdczuWasz potrzebę cieszenia się życiem i jest to jedyna rzecz, której w tym momencie potrzebujesz, aby w pełni zregenerować siły. Zarażasz swoim dobrym nastrojem i optymizmem innych w Twoim otoczeniu. Tak trzymać!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Podejmiesz się przeanalizowania swojego domowego budżetu, zasięgnij praktycznej porady.

Pieniądze

Teraz jest czas na przejęcie inicjatywy na podłożu zawodowym, jak i na spełnienie osobistych celów.

Praca

Twoja kreatywna strona będzie dzisiaj na najwyższym poziomie. Odważ się wyrazić siebie oraz podkreślić swoją pozycję, a zostaniesz wysłuchany.

Miłość

Twoje marzenia mogą urzeczywistnić się, jeśli wybierzesz odpowiednią drogę, a mówiąc dokładniej, jeśli będziesz w stanie uporać się z pewnym problemem... Bądź spontaniczny, wyjdzie Ci to na dobre !

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android