Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 28 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ryzykujesz bycie rozczarowanym, jeśli poddasz się pragnieniu niesienia pomocy tym, którzy jej nie chcą. Stajesz się bardziej opanowany i aktywny w tym samym czasie, potrzebujesz również trochę samotności do udoskonalenia swoich planów.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie bierz wszystkich odpowiedzialności na swoje barki. Czy one wszystkie są Tobie przypisane? Może powinieneś zadać sobie to pytanie.

Pieniądze

Szczęście jest po Twojej stronie. Nie widać żadnego zagrożenia oraz obaw wokół Ciebie.

Praca

Twoje sprawy zawodowe mogą zostać utrudnione przez techniczne sprawy, nad którymi powinieneś popracować, zanim postawisz kolejny krok.

Miłość

Szansa na zmianę w sferze emocjonalnej zaskoczy Cię. Weź się w garść i nie spiesz się z podjęciem radykalnych decyzji. Będzie to miało długoterminowe skutki.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android