Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 25 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja długoterminowa perspektywa przyszłości staje się bardziej wyrazista i z łatwością widzisz przeszkody do pokonania. Świetnie kontrolujesz swoje emocje, dzięki czemu wzrośnie Twoja energia. Jesteś w świetnej formie, gdyż potrafisz kontrolować swoje zapasy energii.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Chęć przekonania innych do swoich opinii nie wszystkim się dziś spodoba. Bądź taktowny, szczególnie jeśli chodzi o Twoje poczucie humoru.

Pieniądze

Rozmowa z bliską Ci osobą zmotywuje Cię do zrealizowania pożytecznych oraz ważnych dla Ciebie planów osobistych.

Praca

Twoja czujność nie zna granic. Będzie ona atutem w stawieniu czoła dzisiejszym żądaniom.

Miłość

Twoje emocje opadają i wyrównują swój poziom. Zamierzasz przegonić zmartwienia, które nękały Cię od zeszłego tygodnia. Spróbuj sobie odpowiedzieć na ważne pytania.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android