Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 25 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz potrzebować oparcia w bliskich Ci osobach. Podążaj za uczuciami, kierują Cię one we właściwym kierunku. Twój dobry nastrój zrekompensuje Ci dzisiaj brak snu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twój zdrowy rozsądek poprowadzi Cię we właściwym kierunku i zostaniesz zainspirowany do zakończenia obecnych przedsięwzięć.

Pieniądze

Wszystko dzieje się dzisiaj zbyt szybko. Napięcie będzie wisieć w powietrzu, jednak dobra współpraca zespołowa będzie nadal możliwa.

Praca

Będziesz myślał o przyszłości z wyprzedzeniem. Zacznij dzisiaj pracować nad swoimi planami.

Miłość

Poczujesz się zainspirowany; wykorzystaj jak najlepiej sugestie otrzymane od innych. Osoby wokół wysłuchają Cię i okaże zrozumienie przy najbliższej okazji.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android