Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 25 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Unikniesz konfliktów, bez konieczności posiadania wymijającej postawy – uda Ci się stanowczo obronić swoich wartości. Jesteś w świetnej formie. Daj upust swoim frustracjom przez uprawianie sportu, co spowoduje, że Twoje siły witalne zostaną podbudowane.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Musisz podążać w przód, ale w zwolnionym tempie. Dobrze byłoby poświęcić czas na relaks. Jutro stan niektórych spraw będzie wyraźniejszy.

Pieniądze

Będziesz w stanie dyskretnie posunąć swoje plany. Teraz jest czas na ich rozstrzygnięcie. Rozwiąż je, aby skierować się ku lepszej przyszłości.

Praca

Mogą pojawić się dzisiaj pewne umowy do podpisania ; pewna inwestycja widnieje w harmonogramie dnia. Zacznij działać.

Miłość

Wymiana zdań z Twoimi bliskimi stanie się bardziej jasna. Teraz jest czas, aby porozmawiać z partnerem o Waszych pragnieniach i celach.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android