Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 17 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie miej wyrzutów sumienia, jeśli nie będziesz w stanie pomóc wszystkim, którzy Cię o to poprosili, pomyśl trochę o sobie. Dobrze się zastanów, zanim rzucisz się w wir ambitnych przedsięwzięć - nie pomyl optymizmu z nadprzyrodzonymi mocami.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz zmuszony na dokonanie pewnych ustępstw, których nie planowałeś wcześniej, ale w rezultacie otworzy to przed Tobą wachlarz fascynujących możliwości.

Pieniądze

Nie zostań oczarowany przez powierzchowne oferty dotyczące pewnych planów na przyszłość. Bądź bardzo czujny oraz pragmatyczny.

Praca

Twoje emocje mogą wszystko popsuć. Nie podejmuj dzisiaj żadnych ważnych decyzji.

Miłość

Lepiej zrozumiesz wartości wyznawane przez Twojego partnera i jego tok myślenia. Twoja umiejętność dostosowania się do sytuacji będzie Twoim najlepszym atutem. Wysłuchaj swojego partnera do końca nie przerywając mu, a dzięki temu otrzymasz swoje wyjaśnienia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android