Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Lipiec 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Lipiec będzie dla większości z nas miesiącem, podczas którego zrealizujemy nasze pragnienia w całkowitej wolności. Słońce w tym czasie przejdzie do znaku Raka. Cóż za symbol, interesujący skorupiak, który potrafi chodzić do tyłu i ucieka przy najmniejszym dźwięku. Gwiazdozbiór raka, według mitologii, został stworzony przez Herę, córkę Chronosa, która miała pewne porachunki z Herkulesem. Rak podszedł znienacka pod nogi tego herosa i uszczypnął go. Herkules, oburzony, zdeptał go w mgnieniu oka, natomiast Hera doceniła ten gest i umieściła Raka wśród gwiazd.

Ta konstelacja jest przede wszystkim miejscem Jowisza i żywiołu Wody, co często obdarza osoby spod tego znaku pięknem lub umiejętnością uwodzenia. Może wiele ślubów w lipcu nie bierze się jedynie z pięknej pogody, ale również z wpływów Hery, bogini małżeństw. Od połowy lipca stworzy się trygon Saturn/Wenus, który symbolizuje długotrwałość relacji. Uran, będący w znaku Byka, przyniesie elementy innowacji w domu i w rodzinie. Czego chcieć więcej? Lipiec będzie miesiącem, który ułatwi budowanie, tworzenie podstaw do rozpoczęcia nowego życia. Rak, znak dzieciństwa i macierzyństwa, obiecuje nam piękne historie w tej sferze.

Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko