Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Archiwa: Horoskop na Luty 2017

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Luty 2017 roku przyniesie ze sobą atmosferę sprzyjającą zwiększeniu naszej świadomości. Wiele naszych działań będzie miało na celu przegonienie cieni z przeszłości. Ten progres będzie możliwy między innymi dzięki planecie Merkury, będącej w Koziorożcu do 7 lutego. Następnie przeniesie się ona do Wodnika, co jeszzcze bardziej wpłynie pozytywnie na pójście do przodu ! Będziemy potrafili skupić się na najważniejszych wartościach w naszym życiu.

Tranzyt Słońca również powiększy tę tendencję i pozwoli nam na nabranie dystansu i rozróżnienie interesów osobistych ze zbiorowym dobrem. Wpływ Wenus w Baranie może jednak podkreślić konfliktowe aspekty między nami, jednak Słońce popchnie nas w kierunku szukania kompromisów i obiektywności. Uwaga na impulsywne zachowania oraz na mówienie rzeczy, których się nie myśli – może stać się tak ze względu na planetę Mars będącą w tranzycie do gwiazdozbioru Barana. Ten układ planet może doprowadzić do powrotu dawnych frustracji.

Bezpośrednie linki według znaku na Luty 2017 r

Miesięczne horoskopy na 2017

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko