Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wenus będzie w tranzycie do znaku Bliźniąt aż do 19 maja, co wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie i obdarzy nas pozytywną świadomością. Planeta miłości i przyjemności, połączona ze znakiem związanym z młodością przyniosą nam falę świeżej atmosfery i duże pokłady energii, które dodadzą nam sił aż do końca miesiąca. Maj pełen będzie spokoju, łagodności, dłuższych dni oraz ciepła.

Ale Wenus w znaku Bliźniąt symbolizuje także wymiany i kontakty. Od 14 maja połączy się ona z Merkurym, będącym w znaku Byka, co wprowadzi do naszych żyć kwestie edukacji, pedagogiki, koncepcji nowych pomysłów. Będzie to więc również z pewnością miesiąc wypełniony nowymi projektami, często związanymi z młodzieżą. Silnie wspierana przez cały układ systemu planetarnego, ta tendencja może doprowadzić do przebłysków geniuszu w tym temacie. Zapowiada się więc niezwykle ciekawy miesiąc.

Bezpośrednie linki według znaku na Maj 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko