Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Maj 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wenus będzie w tranzycie do znaku Bliźniąt aż do 19 maja, co wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie i obdarzy nas pozytywną świadomością. Planeta miłości i przyjemności, połączona ze znakiem związanym z młodością przyniosą nam falę świeżej atmosfery i duże pokłady energii, które dodadzą nam sił aż do końca miesiąca. Maj pełen będzie spokoju, łagodności, dłuższych dni oraz ciepła.

Ale Wenus w znaku Bliźniąt symbolizuje także wymiany i kontakty. Od 14 maja połączy się ona z Merkurym, będącym w znaku Byka, co wprowadzi do naszych żyć kwestie edukacji, pedagogiki, koncepcji nowych pomysłów. Będzie to więc również z pewnością miesiąc wypełniony nowymi projektami, często związanymi z młodzieżą. Silnie wspierana przez cały układ systemu planetarnego, ta tendencja może doprowadzić do przebłysków geniuszu w tym temacie. Zapowiada się więc niezwykle ciekawy miesiąc.

Bezpośrednie linki według znaku na Maj 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko