Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Sierpień 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Jedyne komplikacje w tym miesiącu mogą pochodzić z kwadratury Mars/Uran. Poza tym układem, jest to stabilny okres, w którym wszystkie sfery życia idealnie się równoważą między sobą. W tym czasie wypełnionym relaksem, odpoczynkiem i wakacjami dla większości z nas, dobrze wiedzieć, że niebo nam sprzyja i patrzy na nas z życzliwością. Kwadratura Mars/Uran przynosi nam jednak kilka komplikacji, i to już od zeszłego maja. Zmiany w społeczeństwie, nowe propozycje, nowe odkrycia, które zdecydowanie mogą przewrócić nasze życie do góry nogami.

Te szalone zmiany zostaną jednak szybko uspokojone, dzięki planecie Mars, która powróci do znaku Koziorożca, dołączając do Saturna i Plutona. Od tego momentu, nawet jeśli odpoczywamy, planety stworzą idealne warunki do działania, które przyniesie nadzieję i wiele nowości. W jaki sposób będzie to widoczne na planie indywidualnym? Ruchy planet stworzą wiele wydarzeń w naszym życiu. Od połowy miesiąca, znaki z żywiołu Ziemi będą prowadziły prym. Zwłaszcza Koziorożec i Byk będą otrzymywać wiele propozycji: wzmacnianie więzi, zmiany w relacjach, budowanie wspólnej przyszłości, nowe wyzwania (zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym)... Warto więc z tego korzystać, gdyż wszystko jest możliwe. Możemy spodziewać się kilku chwil refleksji, które wpłyną na nas bardzo korzystnie.

Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko