Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Zodiak

Ryby : Pełen Profil Astrologiczny

Isabelle Fortes

Ryby to ostatni znak zodiaku. Symbolizuje koniec zimy. Włada nim planeta Neptun (bóstwo morza), która zasiewa wątpliwości. Ryby są związane z Dwunastym Domem, Domem prób i emocji.

Ryby: Dekady

Pierwsza dekada rozpoczyna się 20 i kończy 29 lutego. Rządzi nią planeta Saturn; osoby urodzone w tej dekadzie posiadają bogate życie wewnętrzne i często poszukują i pragną tego, co nieosiągalne.

Druga dekada rozpoczyna się 1 i kończy 10 marca. Rządzi nią planeta Jowisz; osoby urodzone w tej dekadzie to z natury filozofowie, zainteresowani wszelkimi ludzkimi sprawami.

Trzecia dekada rozpoczyna się 11 i kończy 20 marca. Rządzi nią planeta Mars; osoby urodzone w tej dekadzie mogą posiadać jedną z dwóch wymienionych osobowości: egocentryczną lub nerwową.

Podpisuj osobowość

Osoba spod znaku Ryb to urodzony marzyciel, bardzo uprzejmy wobec swoich bliskich. Jej główny problem stanowi odnalezienie się w rzeczywistym świecie, a co za tym idzie, nie umie zarządzać sprawami życia codziennego. Ryby chodzą z głową w chmurach!

Trudno dokładnie określić osobowości tego znaku. Jest zmienny z natury i ma trudności w odnalezieniu swojej własnej ścieżki. Żyje w harmonii ze swoimi emocjami: czasami w świetnym nastroju i pełen pozytywnego nastawienia, czasami melanholijny i pesymistyczny. Osobom będącym w jego otoczeniu nie jest łatwo przyzwyczaić się do jego zmiennych nastrojów.

Ten znak zodiaku lubi czasami grać kogoś, kim nie jest, by zapomnieć o życiowych ograniczeniach. W związku z tym, może nawet uciec się do manipulacji i kłamstw jako środka samozachowawczego. Grając rolę kogoś, kim nie jest i ukrywając swoją prawdziwą naturę, wprowadza coś tajemniczego do swojego życia, bez konieczności zerwania ze swoimi zwyczajami.

Jednak osoba spod znaku Ryb jest przede wszystkim romantyczna, czuła i bardzo poetycka. Domaga się dowodów sympatii i potrzebuje zaufania, by całkowicie otworzyć się przy drugiej osobie. Często potrzebuje sporo motywacji, by znaleźć odwagę i wziąć udział w dużych przedsięwzięciach. Woli trzymać się stanowiska „naśladowcy” niż „przywódcy”. Brakuje jej inicjatywy i motywacji do osiągnięcia swojego celu. Prowadzona i motywowana przez kogoś, osoba spod znaku Ryb zazna prawdziwych przyjemności życia, gdyż jest to właśnie to, czego szuka.

Ten żywioł Wody docenia wszystko to, co wiąże się ze sztuką, a zwłaszcza z muzyką, która wpływa na wrażliwość i emocjonalność tego znaku.

Szczególny znak

Ryby uwielbiają wszystko, co tajemnicze i odmienne od codziennej rutyny. Kochają luksus i wszelką kreatywność. Łatwo je zachwycić, są one bardzo wrażliwe na nieszczęścia innych ludzi.

Jego zalety

Ryby są bardzo wrażliwym i emocjonalnym znakiem, cechującym się cierpliwością i oddaniem. Osoba spod tego znaku jest skromna w każdej sytuacji, sprawiając przy tym wrażenie oderwanej od rzeczywistości.

Jego porażka

Ten znak zodiaku ma trudności w byciu stanowczym, przejmuje się zdaniem innych. Ze względu na brak inicjatywy, często wchodzi w rolę ofiary i może w ten sposób stracić wiele interesujących możliwości.

Zawód

Ten znak zodiaku uwielbia wszystkie prace związane z jego żywiołem – Wodą. Dobrze czuje się w środowisku dającym mu dużo swobody, gdyż niezbyt toleruje dyscyplinę. Spełnia się przede wszystkim w zawodach łączących sztukę i kreatywność. Przoduje również we wszelkiej pracy związanej z powołaniem – między innymi w edukacji lub medycynie. Jego wrażliwość jest jak nadajnik, dzięki któremu potrafi rozeznać potrzeby innych ludzi z zadziwiającą dokładnością.

Mężczyzna i kobieta: jakie różnice?

Kobieta spod znaku Ryb jest na ogół łagodna, romantyczna i marzycielska. Bywa, że całkowicie zatraca swoją osobowość przy swojej drugiej połówce, aby utrzymać ją przy sobie. To osoba bardzo oddana i kochająca, która nie potrafi się przeciwstawić i powiedzieć „nie”.

Mężczyzna spod znaku Ryb to doskonały ojciec, który spełnia się, wychowując dzieci. Troszczy się o swoją drugą połówkę, jest romantyczny i kochający. Kierując się emocjami, bywa słaby i zmienny. Może się zdarzyć, że ucieka od odpowiedzialności, bojąc się zaangażowania.

Kobieta

Mężczyzna

Profil sentymentalny

Wrażliwy, romantyczny, dobry słuchacz... Ten znak zodiaku troszczy się o dobre samopoczucie swoje i osób, na których mu zależy. Ta empatia wobec innych jest jego ogromną zaletą. Chęć bycia lubianym może go jednak skłonić do kłamstw. Ograniczenia codzienności są dla niego nie do zniesienia, dlatego wydaje się być nierzadko oderwany od rzeczywistości. Ten żywioł Wody podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie, jest jednak świetnym słuchaczem, szczególnie wobec osób, które kocha.

- Rak
- Skorpion
- Koziorożec
- Byk

Astro Sex

Ten znak zodiaku to prawdziwy romantyk. Jest bardzo uprzejmy i rozumiejący innych, czasami jednak niezrozumiany przez obiekt jego pożądania. Kieruje się swoimi emocjami, bywa naiwny i niezdecydowany. To kochanek niestabilny, czasami nawet niewierny, ale pragnie kochać i cieszyć się życiem. Osoba spod znaku Ryb lubi wyglądać szykownie i seksownie.

- Bliźnięta
- Waga
- Wodnik
- Lew
- Strzelec
- Baran

Przeciwieństwo Ryb: Panna.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko