Każdy z tych znaków zodiaku w żywiole Ognia posiada bardzo silną osobowość lub silny temperament. Cechują go: zapał, determinacja, pragnienie odniesienia sukcesu i bojowość. To żywioł pewny siebie, który polega tylko na sobie, aby osiągnąć wyznaczony cel. Za wszelką cenę dąży do niezależności, jest ambitny i posiada wzniosłe ideały. Potrafi również widzieć rzeczy w dalekiej perspektywie. Żywioł Ognia jest często niecierpliwy, egocentryczny i nietolerancyjny. Bywa, że nie potrafi zrobić kroku w tył i spojrzeć na sprawy z obiektywnego punktu widzenia. Czasem pod płaszczykiem życzliwości może kryć się prawdziwy despota.

Wszystko o Profilu Elementu Ognia w Astrologii
Idź do

  Miłość Ognia

  Żywioł Ognia jest spontaniczny w miłości. Ceni sobie doświadczenie i szuka mocnych wrażeń w swoim życiu miłosnym. Kocha namiętnie, żywiołowo, nie zawsze zastanawiając się nad swoim zachowaniem. Obawia się nudy i pragnie za wszelką cenę urozmaicić swój związek drobnymi wyzwaniami, a nawet odrobiną egzotyki.

  Dokona wszelkiego wysiłku, aby zaimponować swojemu partnerowi, co może jednak zostać odebrane za egocentryczne zachowanie. Ten żywioł powinien jednak znaleźć umiar w wyrażaniu swoich uczuć. Tak długo, jak rutyna nie przejmuje kontroli w jego życiu, jest to opowieść o miłości z happy endem.

  Baran rządzony przez planetę Mars

  Marsjanin to z natury idealista, jest niezależny i wojowniczy. Aby zaistnieć, potrzebuje podjęcia praktycznych działań. Jest bardzo wrażliwy na swoje otoczenie, często wyraża swoje odczucia i emocje. Lubi, gdy ludzie, których spotyka na swojej drodze, są prawdziwi. Osoba z tej planety jest przede wszystkim spontaniczna i beztroska.

  Posiada ogromne pokłady energii, a jej mottem bardzo często bywa « Chwytaj dzień pełnymi garściami ».

  Lew rządzony przez Słońce

  Ten znak zodiaku pod wpływem Słońca jest bystry, przedsiębiorczy, to bardzo często dobry mówca. Ma rozwiniętą samoświadomość, dzięki której często przejmuje stery i narzuca swoją obecność innym. Interesuje go sztuka, w tym malarstwo i teatr, jest w ciągłym poszukiwaniu sensacji.

  Strzelec rządzony przez planetę Jowisz

  Osoba z planety Jowisz jest hojna, optymistyczna, nie robi niczego wbrew jej samej. Bywa leniwa i niedbała. Często jest w centrum zainteresowania, a dzięki jej życzliwości, nie jest nikomu obojętna. To osoba bardzo inteligentna, która nie przestaje poszerzać swojej wiedzy. Uczy się na swoich błędach i szybko wyciąga z nich wnioski.

  Może mieć problemy z różnego rodzaju nadmiarem, między innymi z nadwagą.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.