Skoro Ziemia nadała już konkretną formę energii Ognia, czas na część umysłową. Żywioł Powietrza symbolizuje intelekt, relacje z innymi i sztukę. Potrafi świetnie przystosować się do wszystkich sytuacji. Jest również niesamowicie towarzyski, interesuje się ludźmi. Spełnia się, będąc w ciągłym kontakcie z innymi, posiada ogromną potrzebę komunikacji. Bywa jednak niezdecydowany i niestabilny, czasami zbyt kieruje się intelektem. Może zdarzyć się również, że będzie zbyt krytyczny wobec innych i powierzchowny.

Wszystko o Profilu Elementu Powietrze w Astrologii
Idź do

  Miłość Powietrze

  Posiadający czasami zbyt racjonalne podejście, żywioł Powietrza ma trudności w znalezieniu miejsca na pragnienie. Skupia się często na opracowaniu różnych sposobów rozumowania, przez co w rezultacie traci jasność umysłu.

  Bywa, że badając wciąż swoje emocje i kwestionując obiekt swojego pożądania, traci wiele ciekawych okazji. Trudno mu wyrazić swoje emocje, pragnie jednak pełnego zaangażowania i romantyczności w związku. Jego niestabilność i niezdecydowanie mogą jednak stać się bardzo uciążliwe dla partnera.

  Bliźnięta rządzone przez planetę Merkury

  Ten żywioł Powietrza pod wpływem Merkurego jest towarzyski, pragnie poznać jak największą ilość osób, gdyż uwielbia uczyć się od innych i komunikować. Jest gotowy do pomocy, choć czasem robi to po swojemu Wolność w związku ma dla niego ogromne znaczenie, nie lubi czuć się uwiązany.

  Wciąż ciekawy wszystkiego, co go otacza, jest obdarzony wieloma umiejętnościami.

  Waga rządzona przez planetę Wenus

  Pod wpływem tej planety, osoba spod znaku Wagi jest cierpliwa i zrównoważona. Zanim podejmie działanie lub wyda osąd, wszystko dokładnie przemyśli. Jest to osoba pełna emocji, pasji, kreatywności i pomysłów ! Uwielbia wszystko, co związane z pięknem. Szuka dobra w każdym, nawet w swoich wrogach.

  Jest to sympatyczny i towarzyski znak, posiadający bardzo dobrze rozwinięty zmysł estetyczny.

  Wodnik rządzony przez planetę Uran

  Ten znak zodiaku, dzięki wpływom Urana, jest przede wszystkim niezależny i oryginalny. Nade wszystko ceni sobie wolność. Cechuje go inteligencja i łatwe zrozumienie drugiego człowieka. Posiada mnóstwo pomysłów, nawet dość nietypowych, które mogą być czasem źle interpretowane.

  Dzięki Uranowi, Wodnik nie boi się odkrywania nowości, odchodząc w ten sposób od utartego wcześniej szlaku. Jest wolny od wszelkich uprzedzeń i stereotypów, interesuje go niemalże wszystko.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.