Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 26 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie trwoń niepotrzebnie czasu na mało ważne detale, uporządkuj najpierw sprawy według ich priorytetów, nie marnuj czasu. Zaczerpnij świeżego powietrza, pomoże Ci to wyciszyć się zanim będziesz musiał uporać się ze wszystkimi nadchodzącymi zmianami.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie zachowuj się w sposób impulsywny, uważaj, by nie zranić kogoś swoimi słowami. Niektóre rzeczy można powiedzieć na wiele sposobów, więc nie spiesz się.

Pieniądze

Otrzymasz znaczące wsparcie od współpracowników bądź bliskiej Ci osoby. Nie pracuj w samotności.

Praca

Rozważasz dokonanie radykalnej zmiany, która będzie możliwa w następnym miesiącu. Zapoczątkuj ją już teraz.

Miłość

Sukces jest na wyciągnięcie Twojej ręki; jesteś w centrum zainteresowania, po prostu bądź w 100% sobą. Idealny czas, by wykorzystać w pełni przyjemności Amora. Odważ się powiedzieć tak nowym przygodom miłosnym ; może czas zasmakować tych bardziej intrygujących?

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android