Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Teraz jest odpowiedni czas na zawieranie nowych znajomości. Tracisz zbyt wiele czasu na trywialne kwestie, co zabiera całą Twoją energię. Nie szukaj daleko powodów swojego zmęczenia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Otrzymasz dobre wiadomości dotyczące sfery materialnej. Nie widać żadnych problemów i możesz posunąć się w przód bez wahania.

Pieniądze

Możesz działać z pełną energią ! Twoja śmiałość przyniesie Ci dzisiaj powodzenie w sferze materialnej.

Praca

Wysiłki, które dzisiaj włożysz, zostaną ukoronowane wielkim sukcesem. Nie zastanawiaj się dwa razy – zapomnij o tym, co było.

Miłość

Odczuwasz potrzebę przeanalizowania spraw oraz ponownego skupienia uwagi na swoich celach. Zaczniesz nowy rozdział życia pełen relacji stawianych na mocniejszych fundamentach oraz w lepszej kondycji.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android