Horoskop Pojutrze dla Bliźnięta : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy i Nastroju
Idź do

  Nie wątp w dobre intencje innych. Postaraj się w szczególności spełnić wszystkie obietnice i zobowiązania. Jesteś dzisiaj w świetnej formie oraz z większą rozwagą zarządzasz zapasami energii. Tak trzymać.

  Słońce w Trygon do Neptun

  Pobudzona zostaje twórcza wyobraźnia i wrażliwość artystyczna.

  Nastrój
  ★★★★
  Miłość
  ★★★★
  Pieniądze
  ★★★★
  Praca
  ★★★★
  Bliźnięta / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★

  Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie problemu, który Cię dręczy. Podążaj za tym, co uważasz za właściwe.  

  Bliźnięta / Miłość

  Miłość

  ★★★★

  Powiew namiętności oraz swobody zagości w Twoim życiu miłosnym. Pozwól swojej inspiracji swobodnie płynąć... Twój partner będzie z tego bardzo zadowolony.

  Bliźnięta / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★

  Duch podbojów jest we wszystkim, co dzisiaj robisz. Teraz jest czas na kreatywność oraz na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia.

  Bliźnięta / Praca

  Praca

  ★★★★

  Nie boisz się konkurencji i pokażesz dzisiaj, na co Cię stać. Najwyższy czas wyjść z cienia.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 13 stopnie, 25 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

  Bliźnięta / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

  Z pelna swiadomoscia i w pelnej dobrej wierze podzielisz swoja opinie z kims... kto niekoniecznie jej pragnie. Jednak twoja zdolnosc do rozumienia nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji okaze sie cudowna. Uda ci sie sie wyrazic. Jesli bedziesz potrafil zachowac spokój, wszystko pójdzie dobrze.

  Bliźnięta / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

  Dzis nie bedziesz akceptowac 'wystarczajaco dobrego' ani pólsrodków. Twoje beztroskie i subtelne podejscie stanie sie dzisiaj bardziej sztywne, sprawiajac, ze bedziesz nawet troche wymagajacy. Na szczescie bedziesz pracowac sprytnie, koordynujac wszystko w miare postepu.

  Bliźnięta / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

  Zadedykujesz sie pisaniu, stajac w obronie jakiejs sprawy lub kogos. Nie mozesz zniesc niesprawiedliwosci. Pomysl poprawy sytuacji jest dla ciebie ogromnie atrakcyjny. Twoja zrecznosc w komunikowaniu sie dziala cuda. Jestes zaangazowany.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Trygon: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.