Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 24 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Musisz oderwać się od panujących wokół norm i zasad, aby na nowo określić swoje wartości. Twoje zamiłowanie do stąpania twardo po ziemi będzie bardzo pomocne dla innych wokół. Uważaj, abyś za bardzo się nie przemęczył.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Pomysł zgodny z zasadami w szerokim pojęciu tego słowa wydaje się całkowicie nierealny, dlatego musisz z niego zrezygnować.

Pieniądze

Potrzebujesz upewnić się, czy na pewno Twoi bliscy dobrze Cię rozumieją. Komunikacja jest niejasna w kwestiach materialnych.

Praca

Zachowaj dzisiaj spokój ; powinieneś popracować nad polepszeniem relacji między współpracownikami.

Miłość

Będziesz chciał zmienić swój sposób postępowania i skupić swoją uwagę na nowych możliwościach. Nie powinieneś wahać się przed podjęciem tego kroku, nie zadawaj sobie zbędnych pytań.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android