Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 24 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Użyj swojej wyobraźni, by móc oderwać się od swojej rutyny. Ucieczka od otaczającego Cię świata powita Cię z otwartymi ramionami. Dzięki Twojej wewnętrznej energii, z łatwością nawiążesz rozmowy, które podbudują Twoje wartości i przyniosą Ci radość.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Czy obawiasz się, że utracisz swój wizerunek, jeśli staniesz się bardziej towarzyski? Nie odizolowuj się, spędź trochę czasu z innymi !

Pieniądze

Będziesz skłonny do bezczynności i przekonany, że wszystko idzie po Twojej myśli ; zapominasz jednak o pewnych kwestiach, które należy wziąć pod uwagę.

Praca

W stosunku do współpracowników bądź opanowany, uprzejmy oraz uśmiechnięty... Pamiętaj, że nikt nie jest idealny.

Miłość

Przypadkowe spotkania mogą zrodzić pytanie dotyczące pewnych aspektów Twojego życia intymnego. Nie daj się ponieść emocjom, porozmawiaj o tym z przyjacielem. Pod koniec miesiąca będziesz w stanie zobaczyć wyraźniej pewne sprawy.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android