Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 27 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Posiadasz określone pomysły, związane szczególnie z grupowymi planami. Szczęście będzie po Twojej stronie we wszystkich aspektach dnia dzisiejszego. Jesteś dziś w dobrej formie. Zacznij jeść więcej warzyw.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Mądrze poradzisz sobie z problemami. Nadarzy Ci się okazja być bardziej docenianym przez innych, co sprawi, że poczujesz się z siebie dumny.

Pieniądze

Dziś być może rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie. Twoje nadzieje nie są próżne w tym temacie, skup się na swoim celu i działaj !

Praca

Powinieneś wykorzystać dzisiejszy dzień na poprawę kontaktów towarzyskich. Nie przeocz tej okazji.

Miłość

Jesteś spokojny i delikatny, a w rezultacie w zgodzie z oczekiwaniami oraz pragnieniami swojego partnera. Dzisiejszy dzień sprzyja dogłębnym oraz otartym rozmowom. Będziesz wiedział, jak poruszyć tematy bez przymuszania do tego drugiej osoby.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android