Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Postaraj się dojść do źródeł informacji, a z pewnością zaoszczędzisz dużo czasu! Powinieneś przeanalizować swoje plany i potrzeby. Podejdź łagodnie do wykonywania ruchów fizycznych, uważaj, by się nie zranić. Odstresuj się w wodzie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Z nie byle jakiego powodu jesteś w stanie przejrzeć innych na wylot. Nie pozwól, abyś wpadł w ich sidła dzięki ich pochlebstwu.

Pieniądze

Posiadasz skłonność do zbyt dużej koncentracji na głównych aspektach działań i jesteś narażony na utratę ważnych szczegółów.

Praca

Pracujesz wydajnie, przekraczas swoje własne granice. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze, a wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Miłość

Nie jesteś wystarczająco dostępny dla swojego partnera ; powinieneś zmienić swoją postawę poprzez aktywne działania. Tajemniczość wisząca w powietrzu nad Tobą może stać się problemem. Bądź ostrożny.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android