Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Przeanalizuj wszystkie możliwości! Będziesz czuł się o wiele lepiej z samym sobą, jeśli zaczniesz z nich korzystać! Wrócisz do swojej formy ; przypływ energii pozwoli Ci dokończyć wszystkie sprawy i odnaleźć czas na relaks.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie musisz być dzisiaj zbyt czujny odnośnie pewnych wątpliwości. Nikt Cię dziś nie zaniepokoi, nie obawiaj się !

Pieniądze

To jest dobry czas na wszelkiego rodzaju negocjacje, związane z pracą bądź nowymi przedsięwzięciami. Pozwól sobie na nutkę inspiracji.

Praca

Nowa okazja finansowa zostanie Ci przedstawiona. Przeanalizuj nową ścieżkę, nie daj się ponieść emocjom.

Miłość

Lepiej zrozumiesz wartości wyznawane przez Twojego partnera i jego tok myślenia. Twoja umiejętność dostosowania się do sytuacji będzie Twoim najlepszym atutem. Wysłuchaj swojego partnera do końca nie przerywając mu, a dzięki temu otrzymasz swoje wyjaśnienia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android