Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będzie to bardzo aktywny dzień. Wiele rzeczy do zrobienia, skup się na tych niezbędnych i nie chwytaj wielu srok za ogon. Zbytnie podekscytowanie może być dziś źródłem problemów. Postaraj się odnaleźć równowagę w Twoim codziennym życiu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoje pragnienie pójścia naprzód oznacza, że stajesz się coraz bardziej waleczny i skłonny do działania. Określ swoje poglądy, jesteś na właściwej drodze.

Pieniądze

Współprace, partnerstwo lub wspólne przedsięwzięcia widnieją na horyzoncie. Pójdź na kompromis z innymi na rzecz swoich finansów.

Praca

Twoje krytyczne podejście pomoże Ci znaleźć rozwiązanie jak zorganizować pracę w przyszłości.

Miłość

Będziesz w stanie pokazać zapał Twoich uczuć i wpłynąć na wrażliwość Twojego partnera. Bądź odważny, dzięki temu uda Ci się osiągnąć sukces.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android