Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Merkury, Wenus i Słońce w Lwie dodają skrzydeł Jowiszowi, który znajduje się w twoim znaku. Dzięki tym zaczarowanym energiom, gwiazda szczęścia i ekspansji ujawnia to, co najlepsze w sobie. Napotykasz szanse, korzyści i spotkania, które przywracają ci uśmiech. Aktywny, pociągający i przedsiębiorczy, jesteś na wszystkich frontach. Twoje komplementy rozkochują wszystkie serca. Przez wydarzenia i okoliczności poznajesz osoby, z którymi jesteś na takiej samej fali. Jednakże, prawdopodobnie nie masz tej samej werwy, która cię charakteryzuje. Coś powstrzymuje cię przed pełnym wejściem do areny. Już od 21, gdy Mars wkracza do twojego znaku, wszystko się unormuje. Odzyskujesz tę witalność, która czyni cię tak uroczym.

Horoskop Lipiec 2024 Bliźnięta
Idź do

  Miłość

  Aby wasze miłości były szczęśliwe, i wy również, poczekajcie aż 12 lipca, kiedy to Wenus przenosi się do Lwa. Dzięki tym bardzo przyciągającym falom, wasza moc uwodzenia działa cuda. Uwodzicie, kogo chcecie, nawet serca, które mają wątpliwości co do waszych intencji.

  W związku

  Już od 12 roku, zarzuty z przeszłości się rozpraszają. Wasz związek odzyskuje tę energię, która zapobiega konfliktom i wątpliwościom. Twój urok sprawia, że twoja druga połówka nie może ci już niczego odmówić ani niczego ci zarzucić.

  Singiel

  Wenus w Lwie przynosi ci spotkanie lub zbliżenie z wspaniałą osobą! Masz właściwe słowa i w odpowiednim momencie, aby ją oczarować. Jednak pod koniec miesiąca uważaj na to, co mówisz.

  Kariera / Finanse

  Ten lipiec może zapoczątkować dla twojego znaku początek obiecującej ewolucji! Jupiter w twoim znaku przynosi ci błyskotliwe pomysły zdolne do wyniesienia cię na stanowisko, o które się starasz, lub do pomocy w istotnej rozmowie kwalifikacyjnej. To będzie jeszcze silniejsze, gdy Mars dołączy do Jowisza od 20, twoje działania spotkają się z aprobatą prawa, będziesz działać z wyrafinowaną i trafną intelektualną precyzją, twoja siła uderzenia będzie doskonała. Po 11, Wenus i Merkury w Lwie mogą przynieść ci dobrą nowinę finansową, co pozwoli ci cieszyć się spokojnymi wakacjami – zarówno w myślach, jak i na portfelu!

  Porady na miesiąc

  Jeśli czujesz, że coś cię zatrzymuje, nie zmuszaj rzeczy. Poczekaj z radością, aż te więzy, które cię wiążą do przeszłości, rozplątują się same.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.