Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Energia wydobywająca się z Raka i Byka zachęcają cię do przerosnięcia niektórych sytuacji. Ponaglają cię do wzięcia byka za rogi, gdy okoliczności tego wymagają. Pomagają ci uniknąć uczestnictwa w planach, które mogłyby zaszkodzić ci w dłuższej perspektywie. W zamian za to, skłaniają cię ku tym, którzy wzbogacą cię na wielu płaszczyznach. Jednak Mars, Wenus, Merkury i Słońce nie pozostają na zawsze w Byku i w Raku. Jeśli z upływem kolejnych dni zaczniesz myśleć, że to wszystko nie ma sensu, zebraj się. Pamiętaj, że jesteś obdarzony bardzo pięknymi cechami. Nie szkodź sobie samemu! Zamiast rozpamiętywać toksyczne myśli, skorzystaj z chwil zwątpienia, aby zrobić bilans swojego postępu.

Horoskop Lipiec 2024 Panna
Idź do

  Miłość

  Do 11 lipca Wenus w raku ułatwia relacje miłosne. Masz poczucie, że jesteś otoczony i zrozumiany. W rezultacie jesteś bardziej skłonny wyrażać swoje uczucia. Okazujesz czułość gestami. Później masz poczucie, że nie spełniasz oczekiwań. Zaczynasz się odsuwać.

  W związku

  Zamiana staje się łagodniejsza. Czułość powraca. Zdajesz sobie sprawę, że wasz związek ma jeszcze wiele pięknych dni przed sobą. Niestety, to szczęście może być krótkotrwałe, chyba że przyznasz, że doskonałość nie istnieje.

  Singiel

  Wenus ułatwia ci życie. Dlatego spotykasz kogoś uroczego lub zaczynasz związek. Od 12 nie myśl, że wszystko jest stracone tylko dlatego, że ta idylla pozostaje dyskretna. Bądź cierpliwy. Z czasem się usankcjonuje naturalnie.

  Kariera / Finanse

  Wejście Jowisza w Bliźnięta wymaga od ciebie umiejętności przejrzenia niektórych z twoich zachowań zawodowych, posłuchaj głosu mądrości bardziej niż nawyków, a może nawet swoich kolegów, którzy zdobyli twoje zaufanie? Energia Raka pomoże ci przez całą pierwszą połowę miesiąca. Potem trochę wyzwań ruszy twoją nieśmiałość, rozwijaj się w swoim tempie, ale wsiądź do pociągu, od 2 do 25 możesz zamknąć kilka spraw z przeszłości, a potem Merkury wchodzi w twój znak i odzyskujesz pewność siebie. Sfera zawodowa, chociaż bez konkretnych przełomów w tym miesiącu, wymaga twojej uwagi.

  Porady na miesiąc

  Nie lekceważ siebie, tylko dlatego, że myślisz, że inni są lepsi od ciebie. Masz niezwykłe talenty. Wykorzystaj je zamiast ciągle obracać negatywne myśli w głowie.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.