Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 25 Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj duszą towarzystwa, wykorzystaj to jak najlepiej, aby domagać się tego, co Ci się należy; dobrze wykonana praca zasługuje na zapłatę. Czujesz, że spowalniasz swoje tempo. Dzieje się tak, ponieważ nie wykonujesz wystarczającej ilości ćwiczeń. Zacznij powracać do formy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dobry nastrój będzie wszędzie. Będziesz wiedział, jak okazać wrażliwość innym a oni zwrócą Tobie przysługę.

Pieniądze

Będziesz zmuszony do podjęcia się wymagających zadań, jednak uda Ci się wyjść z tego cało.

Praca

Nie wiesz, za co się zabrać, masz niesamowicie dużo pracy, czego zaczniesz żałować. Jesto to jednak tylko przejściowa sytuacja.

Miłość

Zyskasz okazję do przeprowadzenia ciekawej dyskusji, która sprawi, że będziesz widział sprawy inaczej. Emocje dobrze Cię prowadzą, wiesz, jak najlepiej zadziałać.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android