Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 24 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Z łatwością i bez szwanku wyjdziesz z walki o władzę. Pewne sprawy, które wydawały się nie do pokonania w przeszłości przekształcą się w ciekawe możliwości. Twoje mięśnie wymagają pracy i rozciągnięcia, uważaj jednak, by ich nie nadwyrężyć.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Posiadasz korzystne możliwości do dokonania zmian. Przeanalizuj je dokładnie, jesteś bliski osiągnięcia jednego z wielu celów.

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

Praca

Nie trać czasu na bezowocne konwersacje. Nadszedł czas na podjęcie stanowczego działania. Nie słuchaj ignorantów.

Miłość

Nie zmarnuj swoich szans, pospieszając sprawy bez wcześniejszego ich przemyślenia. Zastanów się, skąd się bierze niezdecydowanie Twojego partnera. Zdolność planowania pomoże Ci osiągnąć swój cel.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android