Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja intuicja jest dzisiaj wyjątkowo wyostrzona! Twoje emocje popychają Cię we właściwym kierunku. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby porzucić złe nawyki, szczególnie żywnościowe, bez których możesz lepiej żyć.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Fala szczęścia pozwoli Ci zmienić swoje usposobienie na pozytywne, panująca atmosfera będzie serdeczna.

Pieniądze

Zapowiada się dzisiaj bezchmurne niebo. Unikanie kwestii materialnych będzie najlepszym wyjściem.

Praca

Będziesz musiał zrealizować dzisiaj pewne szczegóły, aby pozostać efektywnym w działaniu. Twoja nieustępliwość będzie nagrodzona.

Miłość

Twoje uwodzicielskie zdolności pomogą Ci urozmaicić związek z partnerem. Czas dokonać kolejnego kroku w kierunku spełnienia Twoich pragnień. Twoje uwodzicielskie zdolności będą na najwyższym poziomie!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android