Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zmiany na tle zawodowym przyniosą Ci wiele pozytywnych niespodzianek. Nie powstrzymuj się! Będziesz tracić mniej energii, jeśli tylko spędzisz chwilę w samotności. Otacza Cię zbyt wiele problemów.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś dzisiaj zdeterminowany do wykorzystania w pełni tego, co życie ma do zaoferowania ; będziesz przykładem dla innych. Korzystna energia jest wokół Ciebie.

Pieniądze

Twórcze pomysły wpadną Ci do głowy. Uwierz w siebie, nie wahaj się zacząć działać.

Praca

Miła atmosfera w pracy będzie panować cały dzisiejszy dzień. Teraz jest czas, by zmotywować odpowiednich sojuszników.

Miłość

Delektujesz się swoim szczęściem w spokoju i ciszy, otoczony kochającymi Cię osobami. Ta korzystna sytuacja przyniesie Ci wsparcie u osób, u których nigdy byś się tego nie spodziewał.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android