Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś dziś w wesołym nastroju, tryskasz optymizmem. Dzięki świetnej formie, sprawy zawodowe potoczą się bez większych problemów. Znajdź złoty środek, aby nie wyczerpać cennych sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Patrzenie w przyszłość doprowadzi Cię do roztargnienia. Dołóż większych starań, by móc skoncentrować się na drobniejszych szczegółach.

Pieniądze

Z pewnością siebie zapytaj o to, co Ci się należy. Skup się na priorytetach.

Praca

Zademonstrujesz innym swoją najlepszą stronę, dzięki czemu zdobędziesz uznanie innych.

Miłość

Osiągniesz sukces, jeśli pozostaniesz otwarty na nowe pomysły, zyskasz na skupieniu się na nich i na ich ulepszaniu. Pewna znajomość przyniesie Ci dzisiaj dużo satysfakcji.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android