Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Panna Panna: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Szczerość Twoich propozycji przyniesie Ci wsparcie innych, z łatwością obronisz swoje racje. Potrzebujesz pewności siebie, by sprostać pewnym zobowiązaniom. Korzystniej będzie odpocząć psychicznie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz bardziej otwarty na pomysły innych. To jest idealny czas na rozwiązanie różnic między opiniami.

Pieniądze

Twój przedsiębiorczy umysł prowadzi Cię do odkrywania nowych dróg. Poświęć czas na analizę spraw.

Praca

Aby zacząć działać w interesie innych musisz zrobić spory krok w tył. To nie jest też dzień na realizację osobistych zamierzeń.

Miłość

Jesteś przygotowany na przeanalizowanie spraw bez brania pod uwagę sugestii Twojego otoczenia. Dzięki temu zyskasz wiele w oczach Twojego partnera lub otworzą się przed Tobą większe możliwości na poznanie wartościowej osoby.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
PannaiPhone / iPad Android