Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Baran Baran: Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wyciągniesz porządną lekcję z przeszłości. Czas na poprawienie pewnego błędu i na jasną ocenę sytuacji. Twoja skłonność ku przyjemnościom życia może przysporzyć Ci kłopotów. Uważaj na swoją wątrobę.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz posiadać wystarczająco energii, by wprowadzić pomysły w życie. Nie czekaj na aprobatę innych, poradź sobie z tym sam!

Pieniądze

Nie będziesz miał żadnych problemów z natchnieniem, jeśli skoncentrujesz się na materialnych oraz finansowych kwestiach.

Praca

Podejmiesz ważną i szybką decyzję, którą łatwo będzie Ci uzasadnić. Ufaj swoim umiejętnościom analitycznym.

Miłość

Kładziesz pozytywne fundamenty w swoim życiu miłosnym. Czas na zadanie swojemu partnerowi serii poważanych pytań oraz na ujawnienie tego, na co nie ośmieliłbyś się wcześniej. Nie powstrzymuj się.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BaraniPhone / iPad Android