Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Baran Baran: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Powinieneś dzisiaj przyspieszyć tempo realizacji swoich przedsięwzięć, upewnij się, że zostaną one zakończone na czas. Twój ogólny entuzjazm może wyczerpać z Ciebie wszelkie zapasy energii, zwróć uwagę na swoją kondycję fizyczną.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja czułość będzie prawdziwa. Posiadasz tendencję do bycia w obronnej pozycji, przez co inni nie czują się z Tobą swobodnie.

Pieniądze

Z trudnością przyjdzie Ci dzisiaj przekazanie wytycznych, które są zbyt wymagające w praktyce. Czas pomyśleć o niezależności.

Praca

Będziesz oceniać sprawy w obiektywnym świetle i uda Ci się zadziałać w interesie wspólnego dobra. Twoje pomysły są mile widziane.

Miłość

Musisz dzisiaj udowodnić bardziej niż zwykle swoje umiejętności uwodzenia. To nie jest czas na podjęcie ważnych decyzji. Ciesz się chwilą obecną.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BaraniPhone / iPad Android