Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Sprzyjający nastrój dzisiaj w powietrzu! OdczuWasz większą swobodę ukierunkowania się w stronę ego, co chcesz naprawdę robić w życiu. Bądź spontaniczny! Twoje siły witalne są na odpowiednim miejscu i z trudnością przyjdzie Ci powstrzymać się od czegokolwiek... Nie myl pośpiechu z szybkością.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja dzisiejsza postawa sprawia, że osoby wokół Ciebie będą wpływać na Twoją korzyść. Otwórz się na zmiany.

Pieniądze

Wkładanie dużego wysiłku w pracę wzbudzi zazdrość i podejrzenia u innych. Pozwól im na to i kontynuuj swoje.

Praca

Będziesz miał szansę na pokazanie swoich towarzyskich możliwości w pełnym świetle. Teraz jest czas, by polepszyć kontakty z innymi.

Miłość

Będziesz miał wiele szans do pokazania, kim tak naprawdę jesteś, podczas intymnych chwil. Zostaw swoją nieśmiałość na boku i podążaj za swoimi uczuciami.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android