Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Życie wyda Ci się jednym długim filmem. Nie bierz siebie zbyt poważnie, pozwól się prowadzić przez los. Uważaj, aby nadmierna ilość zajęć nie wyczerpała Cię zbytnio – jeśli chcesz czerpać to, co z życia najlepsze, powinieneś odpocząć, by nabrać sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś bardziej towarzyski i bardziej wsłuchujesz się w innych. Delikatniejsze podejście będzie najlepszym wyjściem na przekonanie innych, nawet jeśli wydają się oni zbyt uaprci na początku.

Pieniądze

Teraz jest czas, by wyrazić swoje poglądy, podkreśl swoje prawa oraz włącz się w łagodne negocjacje.

Praca

Będziesz miał tendencję dzisiaj do utraty wyczucia swoich priorytetów. Nie ulegaj rozproszeniom.

Miłość

Lekki humor pozwoli Ci na uniknięcie ryzyka dąsania się w Twoim życiu miłosnym. Dokonasz dziś wszystkich możliwych rekordów odnośnie bycia taktownym. Gratulacje!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android