Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 23 Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wszystko dzieje się w zadziwiającym tempie wokół Ciebie, zrób krok w tył i zrelaksuj się. Dzisiejszy dzień przyniesie Ci wewnętrzny spokój, dzięki temu opanujesz swoje nerwy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zdolność komunikowania się pozwoli Ci na udoskonalenie swoich przyszłych planów, więc bądź otwarty na innych. Nawet proste rozmowy są znaczące.

Pieniądze

Będziesz czuł się przeciążony sprawami do rozstrzygnięcia, ale nie podzielisz się nimi z innymi. Twoja ocena sytuacji jest właściwa.

Praca

Wpływ Marsa popycha Cię dzisiaj w kierunku czynności, które związane są z pracą.

Miłość

Twoje ideały są tak wysoko, że przyprawiają Cię o zawrót głowy. Skoncentruj się przede wszystkim na zbudowaniu mostów pomiędzy marzeniami a rzeczywistością, by uniknąć rozczarowania.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android