Horoskop Pojutrze dla Byk : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy i Nastroju
Idź do

  Tym razem możesz odmówić z uśmiechem na twarzy. Twoje opanowanie będzie bardzo pomocne. OdczuWasz potrzebę działania, jednak uważaj, abyś dzisiaj nie załatwiał zbyt wielu spraw na raz.

  Słońce w Trygon do Neptun

  Pobudzona zostaje twórcza wyobraźnia i wrażliwość artystyczna.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Byk / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  To będzie dzień pełen pozytywnej energii. Jest wiele spraw do załatwienia, więc skup się na tych niezbędnych i nie chwytaj jednocześnie wielu srok za ogon.

  Byk / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Z zadowoleniem dolewasz oliwy do ognia. Kieruje Tobą wewnętrzna potrzeba na przeżycie czegoś niecodziennego. To jest ostateczny moment na wyjście z cienia, miej odwagę, by zadeklarować swoje uczucia.

  Byk / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Pewne ważne pytania zaprzątają Twoją głowę. Dokończ rozpoczęte przedsięwzięcia, zanim zabierzesz się za porządkowanie finansowych spraw.

  Byk / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Twój sposób pracy pomoże Ci zyskać czas - przeznacz go na ułatwienie pewnego zadania. Trzymaj odpowiedni dystans do wszelkich spraw.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 13 stopnie, 25 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

  Byk / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

  Napiecia moga zmusic cie do skonfrontowania sie z faktem, ze rzeczy musza zostac wyjasnione. Ledwo masz na to ochote, aby wdac sie w konflikt, a jednak mozesz wpasc w taka zlosc, której tylko ty umiesz doswiadczyc. To byloby naprawde szkoda, ale zrozumiale jest, ze nawet tolerancja ma swoje granice, wlacznie z twoja.

  Byk / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

  Zachowujesz wiele rzeczy dla siebie, ale moze to nie byc najlepsze rozwiazanie. Jesli czujesz, ze musisz wyjasnic pewne sprawy z partnerem, zrobisz to z taktownoscia i zyczliwoscia. Jesli potrafisz zachowac spokój, osiagniesz postep. Jesli nie, zachowaj swoje wyjasnienia na pózniej.

  Byk / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

  Zaczniesz kwestionowac stanowiska, które przyjales niedawno. Dlugie i glebokie zastanawianie sie to twój znak rozpoznawczy. Odmawiasz podejmowania pochopnych decyzji. Ksiezyc sprawi, ze zaczniesz watpic w siebie.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Trygon: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.