Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zatroszczysz się bardziej o osoby w Twoim otoczeniu i udzielisz im wsparcia. Upewnij się, że dostarczasz sobie wystarczająco witamin; przed Tobą bardzo aktywny miesiąc i będziesz potrzebować bardzo dużo sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dzisiejszy dzień jest idealny do przebaczenia i poprawienia relacji z osobą bliską Twojemu sercu.

Pieniądze

Posiadasz skłonność do zbyt dużej koncentracji na głównych aspektach działań i jesteś narażony na utratę ważnych szczegółów.

Praca

Pracujesz wydajnie, przekraczas swoje własne granice. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze, a wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Miłość

Nie jesteś w nastroju do pójścia na jakiekolwiek kompromisy... Nie daj się zwieść pozorom. Nie zachęcaj dzisiaj swojego partnera do dogłębnych dyskusji. Poczekaj na to parę dni.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android