Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Byk Byk: Horoskop na dzień 16 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wybory, których dzisiaj dokonasz, będą bardzo istotne. Skup się na przyszłości i na jej budowaniu. Spróbuj rozwinąć swoją wytrzymałość fizyczną. Na szczęście Twój umysł jest w świetnej formie, co zrekompensuje Twoje dzisiejsze słabości.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Bycie impulsywnym może postawić Cię w niewygodnej sytuacji, w której powiesz o jedno słowo za dużo... Znajdź inne sposoby na wyróżnienie się z tłumu.

Pieniądze

Ogrom nowych zajęć czeka dzisiaj na Ciebie - nie będziesz miał zbyt wiele czasu na nudę.

Praca

Nadmiar pracy może sprawić, że będziesz przytłoczony. Odłóż mniej ważne sprawy na następny dzień.

Miłość

Jesteś w absolutnym stanie szczęścia, kiedy znajdujesz się w ramionach swego ukochanego. Jego wyrozumiałość dla Ciebie jest magiczna ; potrafi on wyczuć Twoje najskrytsze i najsilniejsze pragnienia. Jeśli jesteś singlem, nie pozostawaj w cieniu. Działaj !

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BykiPhone / iPad Android