Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz z siebie dumny, gdyż uda Ci się wyjść cało z trudnej sytuacji bez proszenia innych o pomoc. Chęć dokończenia drobnych zadań i mało ważnych detali może do końca wyssać wszystkie Twoje siły. Nie przesadź z nimi!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz bardziej uwodzicielski, jak nigdy dotąd...Uważaj, abyś nie pozostawił wianuszka złamanych serc.

Pieniądze

Twoja wzrastająca ambicja umożliwi Ci zakończenie sytuacji, która ciągnie się od dłuższego czasu. Przejdź od razu do rzeczy.

Praca

Nie będziesz miał zbyt wiele motywacji do jednostajnej pracy... Teraz jest czas, by odkryć to, co Cię najbardziej pasjonuje.

Miłość

Twoja sfera emocjonalna wygląda na bardziej łagodną i czułą, jest to właściwy kierunek do podążania. Z łatwością przyjdzie Ci połączyć się ze swoimi uczuciami. Dla tych, którzy mają serce jak na dłoni nie muszą lękać się nowych znajomości.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android