Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twój optymizm jest zaraźliwy, poznasz dzięki temu grono nowych ludzi. Jesteś w świetnej formie; wykorzystaj to jako szansę do rozpoznania pewnych złych przyzwyczajeń Twojego stylu życia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Czujesz, że Twoje cele powinny być nieustannie związane wyznawanymi przez Ciebie wartościami.

Pieniądze

Będziesz dzisiaj tryskał energią, co sprawi, że pewne osoby będą Ci tego zazdrościć; ich reakcje dodadzą Tobie więcej determinacji, aby pracować jeszcze ciężej.

Praca

Nie pozwól, aby wymagania współpracowników miały jakikolwiek na Ciebie wpływ. Wyraź swoje poglądy, to będzie najbardziej istotne.

Miłość

Dowiesz się czegoś nowego o swoim partnerze i tym sposobem możecie bardziej zbliżyć się do siebie. Dzisiejszy dzień sprzyja wszelkim niecodziennym spotkaniom. Niech Twoje pragnienia zostaną ujawnione.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android