Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 27 Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja zdolność przystosowania się do zmian przyniesie Ci powodzenie. Nowe możliwości na horyzoncie! Bądź na nie otwarty. Tłumione w sobie emocje źle wpłyną na Twój metabolizm, unikaj pikantnych potraw.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Dodasz trochę urozmaicenia i będziesz delikatnie flirtować podczas rozmowy z innymi, co może doprowadzić do dwuznacznej interpretacji Twojego zachowania przez innych.

Pieniądze

Oczekuj dnia pełnego zmian w Twoich planach. Bądź bardziej spontaniczny.

Praca

Musisz zaprzestać trzymania się kurczliwie perfekcjonizmu, abyś mógł wreszcie zacząć działać.

Miłość

Twoja potrzeba zrobienia postępów oraz podniesienia poprzeczki jest Twoim głównym celem. To Ty prowadzisz w tym związku dzisiaj, z łatwością hipnotyzujesz swoje ofiary...

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android