Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie zmuszaj się do stawienia czoła pewnym sprawom, jeśli nie czujesz się na siłach. Bądź ze sobą szczery!Będziesz zmuszony do utrzymania tego samego tempa co inni, ale świetnie sobie z tym poradzisz, poczucie bycia pożytecznym dla innych zregeneruje Cię.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jeśli pozwolisz swojej kreatywności ujrzeć światło dzienne, będziesz miał dzisiaj wiele szczęścia!

Pieniądze

Będziesz musiał dołożyć starań w pozostaniu skupionym, by zrealizować niecierpiące zwłoki działania, które ujawnią się nieoczekiwanie. Sprawy nabiorą zbyt szybkiego tempa.

Praca

Nie będzie Ci łatwo zachować dziś zimną krew. Jesteś za bardzo wrażliwy, aby jasno ocenić sytuację.

Miłość

Twoja kreatywna strona jest na najwyższym poziomie, jednak napotkasz kilka przeszkód w pełnym wyrażaniu siebie. W rezultacie osiągniesz emocjonalny zapał do działania. Czas wyrazić swoje uczucia i przejąć inicjatywę!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android