Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 26 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Księżyc ułatwi dziś kwestie na tle intymnych kontaktów. Czas na wzmocnienie bliskości z innymi. Uczucie zmęczenia uderza w Twoje zdrowie – niekorzystny sposób odżywiania i brak witamin są temu winne.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Niespodziewane okoliczności zapukają dzisiaj do Twych drzwi. Pomyśl o konsekwencjach, zanim zobowiążesz się do czegokolwiek; przemyśl plan działania.

Pieniądze

Będziesz kreatywny oraz natchniony do odnalezienia sposobów na udoskonalenia swojej finansowej sytuacji. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

Praca

Będziesz kreatywny ; odnajdziesz kilka sposobów na ułatwienie swojego życia. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

Miłość

Ograniczenia, którym się przeciwstawiasz, nie są aż tak złe, jak Ci się wydaje; nie zniechęcaj się odmową lub długim czekaniem. Bądź cierpliwy.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android