Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 18 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twój barometr uczuciowy będzie bardziej czujny i sprawi, że staniesz się bardziej wybiórczy. Bardzo dużo spraw dzieje się wokół Ciebie, co powoduje, że posiadasz tylko jedno pragnienie: potrzebę pobycia w samotności.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twój rozsądek zachęci Cię do bezpośredniego działania wobec planów na przyszłość. Podążaj za swoim umysłem i nawet nie myśl o porażce!

Pieniądze

Spójrz na sprawy z innego punktu widzenia. Jednak nie ulegaj wpływom innych, zanim sam wszystkiego nie przemyślisz.

Praca

Nie będziesz obchodził się dzisiaj zbyt delikatnie ze swoimi współpracownikami. Uważaj, Twoje krytyczne podejście obróci się przeciwko Tobie.

Miłość

Jesteś bardziej uczuciowy niż zazwyczaj. W zasadzie Twoje kontrastowe zachowanie może doprowadzić Cię do wzlotów, jak i do upadków. Przemyśl najpierw, jak skontrolujesz te skłonności, decyzja należy do Ciebie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android