Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 27 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja wzmożona wrażliwość sprawia, że przybierasz postawę obronną, postaraj się ujrzeć sprawy z właściwej perspektywy. Jesteś zbyt beztroski, powinieneś zwolnić. Nie wykonuj zbyt wielu rzeczy naraz. To, czego naprawdę potrzebujesz, to odpoczynek.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie zachowuj się w sposób impulsywny, uważaj, by nie zranić kogoś swoimi słowami. Niektóre rzeczy można powiedzieć na wiele sposobów, więc nie spiesz się.

Pieniądze

Dobrze przemyślisz, gdzie szukać porady u innych. Jesteś zbyt porywczy w sprawach finansowych.

Praca

W pracy nad pewnym projektem inni mocno liczą na Ciebie. To dobra okazja, aby pokazać, na co Cię stać.

Miłość

Masz większą władzę i możliwości, niż przypuszczasz. Musisz walczyć przeciwko fatalizmowi, który wróci z Twojej przeszłości i który nie ma żadnego związku z obecną sytuacją.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android