Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Koziorożec Koziorożec: Horoskop na dzień 25 Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Poświęcisz dziś czas dla przyjaciela, który potrzebuje Twojego wsparcia, co sprawi Ci ogromną satysfakcję. OdczuWasz potrzebę zwolnienia tempa, więc wsłuchaj się w siebie i odpocznij bez poczucia winy.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Analiza, którą dzisiaj przeprowadzasz, doprowadzi Cię do zaadaptowania nowych oraz głębszych wartości.

Pieniądze

Drobne kwestie zatrzymują Cię w skupieniu się na Twoich planach osobistych. Codzienne obowiązki są czasochłonne. Zanim zabierzesz się za papierkową robotę, postaraj się ułożyć je w odpowiedniej kolejności.

Praca

Łatwiej przyjdą Ci do głowy techniczne pomysły niż te, które wymagają kreatywności. Teraz jest czas na skupienie się na szczegółach.

Miłość

Relacje z partnerem będą pełne spokoju i harmonii. To jest doskonały czas na to, by załagodzić Wasze różnice i wyrazić w pełni Wasze pragnienia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
KoziorożeciPhone / iPad Android