Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Odczujesz ogromną potrzebę do posiadania więcej prywatności, którą inni rozumieją automatycznie. Twój umysł jest w nienagannej formie, jednak Twoje ciało nadal domaga się odpowiedniego odpoczynku. Rozsądnie byłoby go posłuchać.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie jesteś w stanie tolerować dłużej gier innych. Wkrótce nadejdzie czas, by powiedzieć to, co myślisz i wyznaczyć pewne granice.

Pieniądze

Chcesz działać ; Twój umysł tylko na to czeka. Popchniesz swoje sprawy w dobrym kierunku.

Praca

To jest dobry dzień na nawiązanie kontaktów. Podnieś słuchawkę !

Miłość

Wiesz, że Twoje marzenia nie są realistyczne. Nie poddawaj się, przeszkoda, której stawiasz czoło, jest tylko chwilowa. Interwencja przyjaciela pomoże Ci wyraźniej zobaczyć przyszłość.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android