Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Bądź szczery i opanowany, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć wspólny język, przede wszystkim z rodziną. Twoja niecierpliwość zbija Cię z tropu i sprawia, że jesteś nierozważny. Bądź ostrożny ze swoimi stawami.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Życie będzie dzisiaj lekkie, będziesz mógł zrelaksować się i aktywnie odpocząć.

Pieniądze

Jeśli musisz pracować dzisiaj nad rachunkowością , ciężko będzie Ci się na tym skoncentrować.

Praca

Pewien zapomniany szczegół z zeszłego miesiąca może urosnąć do ogromnych rozmiarów. Sprawdź dokumenty, zanim zamkniesz ten rozdział.

Miłość

Będziesz doskonale wiedział, jak najlepiej załagodzić trudne sytuacje z partnerem - użyjesz swojego uroku osobistego. Pozbądź się nieśmiałości lub zahamowań.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android