Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twój entuzjastyczny nastrój sprawia, że jesteś w stanie przenosić góry. Nadrób stracony czas. Uczucie apatii bierze się z przemęczenia organizmu, szczególnie fizycznego. Zorganizuj sobie czas wolny.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Gwiazdy będą wspierać Twoje dalekosiężne plany. Stawiasz na jakość i niezawodność, by osiągnąć cel.

Pieniądze

Będziesz musiał pobyć w samotności, aby skupić się na prawnych i biurowych kwestiach. Nie pozwól sobie na dekoncentrację.

Praca

Wszystko to, co jest związane z komunikacją, biznesem, wymianą zdań oraz z przesyłaniem informacji będzie miało pozytywny wpływ na Ciebie.

Miłość

Masz wrażenie, że Twój partner chce kierować Twoim życiem... Pamiętaj, że masz prawo odmówić uczestniczenia w jego/jej gierkach. Nic Cię nie powstrzymuje, wręcz przeciwnie - zacznij działać.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android