Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś uparty i wykonujesz wszystko tak, jak Ci się to podoba. Czas na uporządkowanie spraw osobistych. Dojdzie do pewnego zawieszenia broni w Twoich relacjach z innymi, co pozwoli Ci na pełną regenerację sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Przewrażliwienie może dzisiaj spowodować napięcia w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz ciszy i spokoju ; znajdź trochę czasu dla siebie.

Pieniądze

Nie jesteś w najlepszym nastroju do uporania się z Twoimi finansami. Szczęście dopisze Ci w relacjach z innymi oraz w kwestiach, które zostaną zakończone w przyszłym miesiącu.

Praca

Będziesz miał odwagę, by dokonać zmian, co do których dotychczas się wstrzymywałeś. Właściwie ocenisz sytuację.

Miłość

Miłość, pełna tajemniczości oraz romantyzmu, jest dzisiaj w centrum Twojej uwagi. Czas, by marzenia stały się rzeczywistością – bądź cierpliwy.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android