Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 24 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Nie bierz wszystkiego zbyt dosłownie, nie przybieraj postawy obronnej. Wykorzystujesz swoje siły wydajniej i wyciągniesz odpowiednie korzyści z odpoczynku.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja filozofia życia sprawia, że jesteś bardziej miły i bezpośredni w stosunku do innych. Dobry humor jest w harmonogramie dnia!

Pieniądze

Zdecydowanie nie zgodzisz się ze swoimi rozmówcami, będziesz musiał wyrazić swoje opinie.

Praca

Uczucie bezużyteczności zwolni Twoje tempo. Nie doceniasz siebie, bądź obiektywny !

Miłość

Przez Twoją potrzebę oderwania się od codzienności, nie zauważasz możliwości znajdujących się u Twoich stóp. Twoje dążenie do perfekcji sprawia, że grasz o najwyższą stawkę: wszystko albo nic. Powinieneś opanować swoje emocje.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android