Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 26 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz z siebie dumny, gdyż uda Ci się wyjść cało z trudnej sytuacji bez proszenia innych o pomoc. Chęć dokończenia drobnych zadań i mało ważnych detali może do końca wyssać wszystkie Twoje siły. Nie przesadź z nimi!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Chcesz dzisiaj podjąć się kwestii, które wiszą nad Tobą przed jakiś czas, powinieneś teraz je rozwiązać! Działaj stopniowo.

Pieniądze

Skup swoją uwagę na ważnych detalach, dzięki którym będzie Ci łatwiej zaplanować swoje przedsięwzięcia.

Praca

Osoby z Twojego otoczenia biorą Cię na poważnie, co niezmiernie Cię cieszy. Przyznaj, że korzystasz z tego, by lepiej podkreślić swoją pozycję.

Miłość

Czułość jest dzisiaj zapisana w kartach. Będziesz pławić się w uczuciu rozkoszy, które doprowadzi Cię do chwil prawdziwej intymności. Osoby, które nie ukrywają swoich uczuć, mogą stać się ofiarami miłości od pierwszego wejrzenia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android