Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Zodiak

Odkryj Swój Profil poprzez Element Zodiaku

Isabelle Fortes

Tradycyjna astrologia opiera się na czterech podstawowych elementach: Ogniu, Ziemi, Powietrzu i Wodzie, które układają się w tej kolejności. Element Ognia tchnie życie w Barana, Lwa i Strzelca, nadając im cechy pełne energii i dynamizmu. Są oni pełni pasji, entuzjazmu i ducha zdobywcy.

Ziemia charakteryzuje znaki Byka, Panny i Koziorożca. Te znaki wyróżniają się spokojnym, realistycznym charakterem, czasem materialistycznym, są wymagające i metodyczne.

Powietrze opisuje znaki Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Są to znaki, które dostosowują się do każdej sytuacji, są przyjacielskie, lekkie i humanitarne.

Woda definiuje Raka, Skorpiona i Ryby. Są to znaki romantyczne, marzycielskie, często idealistyczne, zdolne do słuchania i rozumienia innych.

W zodiaku znaki tego samego elementu są oddzielone od siebie o 120 stopni, tworząc trygon, symbol harmonii i równowagi. Masz dużą szansę na zrozumienie osób spod tego samego elementu. Aby dowiedzieć się więcej i zbadać swój element, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, które charakteryzują twój znak zodiaku na podstawie jego elementu.

Wypróbuj nasz nowy, bezpłatny kalkulator biorhythmów wraz z osobistym diagramem i analizą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko