Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 27 Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Odzyskasz swój optymizm jak tylko dokonasz ostatecznego wyboru, nie odkładaj tego na później. Nie możesz być w świetniej formie, jeśli nie pozwalasz sobie na chwile uniesienia. Pomyśl o swoich podstawowych potrzebach.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz w twórczym oraz zmotywowanym nastroju, dzięki czemu wprowadzisz pewne pomysły w życie.

Pieniądze

Możesz spodziewać się różnych zajęć, co sprawi, że nie będziesz znudzony. Bądź ostrożny z wydatkami.

Praca

Twoja gotowość do działania przyjdzie dzisiaj do Ciebie bez większych trudności. Wykorzystaj to jak najlepiej i zacznij skutecznie realizować swoje plany.

Miłość

Ugodowa Wenus przyniesie spokój Twojemu życiu miłosnemu. Rozkosze cielesne oraz uczucia idą dobrze w parze i nie widać żadnych sporów na horyzoncie. Rozpływasz się w namiętnej atmosferze.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android