Horoskop Pojutrze dla Strzelec : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy i Nastroju
Idź do

  Możesz otrzymać dzisiaj parę telefonów... wszystko idzie po Twojej myśli. Nie wahaj się ponegocjować i przeanalizować każdą sprawę indywidualnie. Możesz odczuć stres przez pojawienie się pewnych kwestii... Bądź opanowany i podążaj za swoimi priorytetami.

  Słońce w Trygon do Neptun

  Pobudzona zostaje twórcza wyobraźnia i wrażliwość artystyczna.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★
  Strzelec / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Twoje usposobienie pozwoli Ci podnieść na duchu innych, z czego będziesz dumny.

  Strzelec / Miłość

  Miłość

  ★★★★

  Miła atmosfera ; osoby z Twojego otoczenia są uspokojone, kiedy widzą Cię spełnionym oraz pewnym Twojej przyszłości. Wycisz się, a następnie pozwól być kochanym, proste.

  Strzelec / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Analiza spraw z bliskimi osobami umożliwi Ci naprawienie luki w Twoim budżecie.

  Strzelec / Praca

  Praca

  ★★★★

  Nie bądź głuchy na otrzymane porady prawne. Będą one dla Ciebie pożyteczne.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 13 stopnie, 25 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

  Strzelec / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

  Twoja hojnosc wobec przyjaciól jest godna podziwu. A jeden z nich bedzie dzisiaj potrzebowal twojej pomocy. Bez wahania, czy ktos poprosi cie o pomoc finansowa czy po prostu o twój czas, staniesz do przodu bez chwili zawahania.

  Strzelec / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

  Preferujesz podróze do odleglych miejsc i odkrywanie nieznanych cywilizacji. Ksiezyc bedzie namawial cie do zaplanowania jednej z tych podrózy, za które jestes tak znany. Wyjazd w nieznane miejsce sprawi, ze bedziesz radosny i spelniony.

  Strzelec / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

  Twoja rodzina bedzie domagac sie Twojej obecnosci. Prawda jest, ze czesto ciezko pracujesz i robisz wszystko, co w Twojej mocy. Zgodz sie na przerwe. Ten okres czasu jest troche chaotyczny, nawet ograniczajacy.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Trygon: Powstaje na 120°, gdy dwie planety są w znakach tego samego żywiołu, a więc zgodne. Obie planety wspierają się wzajemnie i tworzą talent, dobre samopoczucie, ponieważ są w harmonii. Jest to aspekt komfortu psychicznego...

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.