Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 18 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ryzykujesz bycie rozczarowanym, jeśli poddasz się pragnieniu niesienia pomocy tym, którzy jej nie chcą. Stajesz się bardziej opanowany i aktywny w tym samym czasie, potrzebujesz również trochę samotności do udoskonalenia swoich planów.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Musisz podkreślić swoją pozycję za wszelką cenę, ale nie będąc przy tym zbyt prowokujący. Nowe znajomości są tuż za rogiem.

Pieniądze

Będziesz miał dokładniejszy i wyraźniejszy obraz spraw i wyjdziesz z nich bez szwanku.

Praca

Masz tyle spraw do załatwienia, że nadszarpujesz swoje nerwy. Nie wahaj się odstąpić części swoich obowiązków innym.

Miłość

W Twoim życiu miłosnym pytania, które sobie zadawałeś przez ostatnie sześć miesięcy, powrócą na pierwszy plan. Czas na porozmawianie o nich z kimś zaufanym, bądź na przedstawienie ich partnerowi.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android