Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 29 Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoje myśli krążą wokół bardzo ważnych dla Ciebie spraw. Zorganizuj sobie czas wolny. Będziesz w świetnej formie. Musisz przygotować się na efekty swoich działań i poprawić kondycję.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Z trudnością przyjdzie Ci zaakceptowanie braku wrażliwości u innych. Nareszcie uda Ci się przejrzeć prawdziwe intencje pewnych osób.

Pieniądze

Nie będziesz miał czasu na nudę. Musisz rozstrzygnąć tę sprawę raz na zawsze.

Praca

Nie zabraknie Ci dzisiaj pozytywnej energii. Nic nie stanie Ci na przeszkodzie! Nie rób zbyt wielu rzeczy na raz; zwróć uwagę na detale.

Miłość

Będziesz wciągany przez kolejne nieodparte pragnienia. Twój entuzjazm popchnie Cię w stronę rozsądnej pasji. Przemyśl wszystko dokładnie, zanim złożysz obietnicę.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android