Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 28 Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja pewność siebie wzrośnie. Nadszedł czas by wyłożyć kawę na ławę pewnej osobie z Twojego otoczenia. Twój wkład w rozwój osobisty zaowocuje nowymi optymistycznymi pomysłami. Zwróć większą uwagę na swój organizm.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoje pragnienie pójścia naprzód oznacza, że stajesz się coraz bardziej waleczny i skłonny do działania. Określ swoje poglądy, jesteś na właściwej drodze.

Pieniądze

Intuicyjnie wyczuwasz pułapki o finansowym charakterze. Wsłuchaj się w siebie oraz w swój zdrowy rozsądek.

Praca

Doskonale wiesz, jak stać się potrzebnym w zespołowych projektach. Wyraź swoje opinie.

Miłość

Miłość i podekscytowanie idą dzisiaj w parze... Twoje prawdziwe usposobienie dominuje, jesteś świadomy swoich słabości bez potrzeby popadania w melancholię. Masz możliwość polepszenia niektórych sytuacji.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android