Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 26 Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz gotów do dokonania trudnych decyzji. Nie ma sensu owijać w bawełnę, wyłóż kawę na ławę! Z łatwością przyjdzie Ci oderwać się od złych nawyków, pamiętaj również, żeby pozostać przy tym na przyszłość.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie włączaj się w jakiekolwiek bezcelowe debaty oraz postaraj się unikać dziś zazdrosnych osób, które możesz niestety przyciągać swoją postawą.

Pieniądze

Poważny czynnik wpłynie na Ciebie korzystnie i doda Ci zachęty do pracy. Nauczysz się użytecznej wiedzy.

Praca

Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, na rozwiązanie prawnych spraw, zanim sparaliżują one Twoje działania w pracy.

Miłość

Swobodniej dzielisz się swoimi uczuciami z innymi, co sprawia, że Twoje relacje z pewnymi osobami stają się lepsze. Postaw na swoją spontaniczność i na zrozumienie, bez potrzeby zerkania w daleką przyszłość. Przyjaciele udzielają Ci cennych rad, więc zacznij ich słuchać.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android