Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 26 Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Pewne osoby zazdroszczą Ci Twojej pewności siebie, co może doprowadzić Cię do konfliktu. Niecodzienne zachcianki oraz działanie pod wpływem impulsu wyssą całą Twoją energię - pohamuj swój entuzjazm.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Odkryjesz pewne niespodziewane informacje o osobach z Twojego otoczenia. Działaj dyskretnie, a unikniesz nieporozumień w przyszłości.

Pieniądze

Krytyka jest konstruktywna jeśli tylko odbierzesz ją w odpowiedni sposób. Nie czuj się urażony i przeanalizuj swoje dochody.

Praca

Pewne ważne zmiany doprowadzą Cię do pełnego skoncentrowania się na przyszłych planach. Ponownie ocenisz je bez żadnego wpływu innych osób.

Miłość

Miłość będzie w centrum Twoich myśli. Nowe przygody miłosne są widoczne na horyzoncie ; szczęście jest po Twojej stronie. Rządzi w Tobie zmysłowość ; nie podejmuj dziś żadnych obietnic.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android