Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 26 Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Powinieneś oderwać się od codziennej rutyny. Dzięki temu odniesiesz pewien sukces. Nowe doświadczenia czekają na Ciebie. Kontroluj swoje emocje, a odczujesz zwiększenie swoich sił witalnych; Twoje zdrowie polepszy się i lepiej poradzisz sobie z utrzymaniem odpowiedniej wewnętrznej równowagi.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja popularność przyciągnie osoby, które mogłyby stać się pomocne. Nowe znajomości są widoczne na horyzoncie.

Pieniądze

Będziesz czuł się zmotywowany na nowo, co umożliwi Ci kierowanie się we właściwym kierunku. Podążaj za swoimi zmysłami.

Praca

Ciężko będzie Ci skupić się na fachowych aspektach w pracy. Koncentracja sama nie przyjdzie, jeśli się choć trochę nie postarasz.

Miłość

Jeśli oczekujesz podmuchu namiętności, mniej lub bardziej Twoje życzenie spełni się, dzięki nowym okolicznościom. Bądź odważny, nie bój się od czasu do czasu zerwać z codzienną rutyną ! Łamanie tematów tabu oraz przekroczenie barier stanie się nieuchronne, więc nie bój się zmian.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android