Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 26 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Przegląd, który przeprowadzasz dziś doprowadzi Cię do zaakceptowania głębszych wartości. Nieoczekiwany przypływ zmęczenia pomoże Ci uświadomić sobie, że potrzebujesz spokojnej nocy w domowym zaciszu. Zrelaksuj się i ciesz się wolnym czasem tylko dla siebie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nadszedł czas na skupienie się na zasadniczych kwestiach, co sprawi, że odnajdziesz niespodziewaną przyjemność.

Pieniądze

Czas ujawnić swoje prawdziwe atuty. Bądź obiektywny, nie oceniaj siebie zbyt surowo.

Praca

Przybierzesz dzisiaj szczególnie niewzruszoną pozycję. Jest ona idealna do doszlifowania Twoich projektów. Popracuj nad tym samodzielnie.

Miłość

Dajesz upust swoim pragnieniom oraz uczuciowym zachciankom. Odrobina szaleństwa zalewa obszary Twojego życia miłosnego, co sprawia, że jesteś pełen euforii. Nie mieszaj kwestii finansowych z uczuciowymi.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android