Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 23 Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Powinieneś oderwać się od codziennej rutyny. Dzięki temu odniesiesz pewien sukces. Nowe doświadczenia czekają na Ciebie. Kontroluj swoje emocje, a odczujesz zwiększenie swoich sił witalnych; Twoje zdrowie polepszy się i lepiej poradzisz sobie z utrzymaniem odpowiedniej wewnętrznej równowagi.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja kreatywność nie zna dzisiaj granic, wykorzystaj ten stan na Twoją korzyść ! Wsłuchaj się w swoje wnętrze.

Pieniądze

Będziesz bardzo zajęty planowaniem przyszłości, musisz jednak popracować nad cierpliwością. Szczęście jest po Twojej stronie.

Praca

Nie będziesz miał czasu na zachowanie dystansu w pracy. Za dużo dzieje się w wokół. Musisz skupić się na pewnych niecierpiących zwłoki sprawach.

Miłość

Atmosfera jest pełna kontrastów. Osoby urodzone w drugiej połowie dekady powinni zdecydowanie poczekać na koniec burzy. Ci zaś urodzeni w dwóch pozostałych dekadach napotkają okres spokoju w ich życiu miłosnym.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android