Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 16 Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoje realistyczne poglądy zbudowane są na pewności, która zmotywuje grupę ludzi wokół Ciebie. Będziesz obracać się w doborowym towarzystwie. Twój umysł wiruje w przeróżnych kierunkach, co stanie się w pewnym momencie męczące. Zaplanuj wszystko po kolei. Zregeneruj swoje siły w zacisznym otoczeniu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoje rozumowanie doprowadzi Cię do wyciągnięcia pewnych dobrych wniosków. Teraz jest czas, aby dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest Twoim prawdziwym przyjacielem.

Pieniądze

Czas ujawnić swoje prawdziwe atuty. Bądź obiektywny, nie oceniaj siebie zbyt surowo.

Praca

Dyskretnie zostaniesz poproszony o okazywanie większego taktu. Postaraj się; zaskoczysz sam siebie.

Miłość

Zbierają się czarne chmury nad Tobą ; czujesz, że brakuje jedności w Waszej relacji. Rozmowy mogą być napięte na początku, ale po pewnym czasie złagodnieją, jeśli zdecydujesz się na odstawienie swoich lęków na bok.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android