Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 21 Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Posiadasz całkowitą potrzebę zwierzenia się osobie zaufanej i to przyniesie Ci ulgę. Twoje zasoby energii pozwolą Ci przejść przez ogrom pracy w dość szybkim tempie. Uwaga na sposób poruszania się.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nawet jeśli Twój entuzjazm jest widziany jako arogancja, to i tak przyciągasz korzystne wsparcie. Bądź otwarty na innych.

Pieniądze

Z łatwością będziesz tolerował słabości innych, ponieważ odganiają one myśli od Ciebie i pomagają również w odnalezieniu kompromisów.

Praca

Pozostaniesz opanowany podczas organizowania nowych planów. Przemyśl je odpowiednio i nie dziel się jeszcze nimi.

Miłość

Będziesz bardziej kierował się intuicją, co pozwoli Ci na lepsze zrozumienie swojego partnera. To do Ciebie należy rozpoczęcie rozmowy i wyrażenie swojej opinii bez żadnych zastrzeżeń.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android