Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Strzelec Strzelec: Horoskop na dzień 24 Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj żyć chwilą i znajdziesz czas na moment relaksu. Twoja zdolność do przystosowania się przyniesie Ci powodzenie. Mimo to osoby z Twojego otoczenia zaczynają się o Ciebie martwić. Powinieneś zaznać więcej snu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Pomysł zgodny z zasadami w szerokim pojęciu tego słowa wydaje się całkowicie nierealny, dlatego musisz z niego zrezygnować.

Pieniądze

Jeśli skoncentrujesz się odpowiednio, będziesz w stanie sfinalizować ważne kwestie. Nie zbaczaj z kursu, pomimo wszystkich wątpliwości wokół Ciebie.

Praca

Twoja czujność pozwoli Ci uniknąć wielkiego błędu. Skup się nad swoją wydajnością.

Miłość

Koncentrujesz całą swoją uwagę na partnerze albo na osobie, na której Ci zależy. To na nim skupiają się wszystkie Twoje pytania, ale rzeczywistość pokaże Ci, że źródłem wszelkich wątpliwości jesteś Ty sam.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
StrzeleciPhone / iPad Android