Dzisiaj, Wtorek 04 Październik 2022Horoskop

Horoskop na Październik 2022

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Planety mogą sprawić, że będziesz kozłem ofiarnym, drogi zodiaku. Co to za smutne powietrze, które atakuje atmosferę u większości znaków? Nadejście jesieni niesie ze sobą trochę melancholii. Będziesz musiał pogodzić się z niepowodzeniami i niecierpliwością, zachowując przy tym spokój olimpijczyka. Gwiazdy bawią się z twoimi nerwami, sprawdzają twoje granice, czasem prowadzą cię mocno.

Niektórzy docenią wyzwania, a inni wolą spokój od wyzwań; znajdzie się coś dla wszystkich. Jesień przynosi wielkie zmiany, czy to rodzinne, prywatne czy zawodowe. Przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca niektórzy będą musieli narzucać swoje zdanie, dokonywać ważnych wyborów lub podejmować radykalne decyzje. Ostatnie dwa tygodnie będą bardziej zrelaksowane i mniej restrykcyjne, od tego czasu zaczną pojawiać się możliwości. Pod koniec października każdy będzie miał misję robienia małych zapasów przed nadejściem okresu zimowego.

Jeśli chcesz całościowo zastanowić się nad swoim życiem, zrobić krok do tyłu i świadomie się zorganizować, nie przegap naszego comiesięcznego horoskopu. Będziesz miał pełny przegląd, wyszczególniający główne planety i ich wpływ na twój stan umysłu, relacje społeczne i miłość. Bardziej osobiste planety nie są zapominane i są częścią wizji na cały miesiąca.

Będziesz także korzystać ze spersonalizowanych porad, które pomogą ci przewidzieć szanse i problemy, podpowiedzą kiedy powinieneś podjąć działania, a kiedy lepiej powstrzymać się od głosu. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, dowiesz się wszystkiego o sytuacjach, których możesz się spodziewać, a dzięki temu świadomie zainterweniujesz, aby uzyskać więcej równowagi i harmonii między tobą, twoim partnerem i innymi ważnymi osobami.

Horoskop z Twoim imieniem i znakiem jest kompletny oraz spersonalizowany, aby odkryć twoją osobowość. Po prostu kliknij na swój znak, a atmosfera danego miesiąca i nasze cenne porady zostaną Ci przedstawione.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko