Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop na Sierpień 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Miesiąc będzie podzielony na dwa odrębne bieguny: Lwa i Pannę. Do 22-go, Słońce w Lwie, będzie pełne pięknej świetlistej energii, przynoszącej korzyści stworzeniu, dzieciom i miłości! Słońce w Pannie od 22-go już ogłosi jesień! Merkury przechodząc przez trzy znaki, wprowadzi inny sposób komunikacji. Potrzebna okaże się zdolność do adaptacji.

Grupa żywiołów ziemi - Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, spowoduje, że będziesz poszukiwał stabilizacji, a nawet bezpieczeństwa, które nie wiadomo czy będzie ci odpowiadać. Neptun w Rybach, czasami bez twojej świadomości, nadal sprzyja otwarciu na duchowość! Z kolei Miłośc będzie buntownicza lub wrażliwa – która bardziej przemawia do twojego serca? Na końcu, Mars w Baranie, przyniesie większą moc w tym miesiącu!

Jeśli chcesz całościowo zastanowić się nad swoim życiem, zrobić krok do tyłu i świadomie się zorganizować, nie przegap naszego comiesięcznego horoskopu. Będziesz miał pełny przegląd, wyszczególniający główne planety i ich wpływ na twój stan umysłu, relacje społeczne i miłość. Bardziej osobiste planety nie są zapominane i są częścią wizji na cały miesiąca.

Będziesz także korzystać ze spersonalizowanych porad, które pomogą ci przewidzieć szanse i problemy, podpowiedzą kiedy powinieneś podjąć działania, a kiedy lepiej powstrzymać się od głosu. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, dowiesz się wszystkiego o sytuacjach, których możesz się spodziewać, a dzięki temu świadomie zainterweniujesz, aby uzyskać więcej równowagi i harmonii między tobą, twoim partnerem i innymi ważnymi osobami.

Horoskop z Twoim imieniem i znakiem jest kompletny oraz spersonalizowany, aby odkryć twoją osobowość. Po prostu kliknij na swój znak, a atmosfera danego miesiąca i nasze cenne porady zostaną Ci przedstawione.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko