Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Horoskop na Październik 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/10/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Siły miesiąca są w ruchu, dzięki czemu pracujesz nad kwestiami fundamentalymi. Jesień i początek września znajdują się pod Słońcem w Wadze do 22-go, w towarzystwie Merkurego w Skorpionie do 28-go. Twoje przemyślenia są gruntowne! Mars to jedyna planeta z energią ognia, impulsów i dynamiki wzrostu, którą należy w najlepszy sposób spożytkować.

Wenus będzie jak królowa aż do 3-go, w Lwie, potem przejdzie do Panny aż do 28-go. Pojawią się uczucia, ugruntowane w codzienności, a okres wakacji dobrze się zakończy! Znaki zodiaku wielkiej wagi łączą siły, by sprowokować zbawienne przemyślenia i korzystne zmiany. Uran w Byku nadchodzi, by wstrząsnąć w pierwszej dekadzie wszystkimi znakami: zachowaj spokój! Neptun w Rybach zaprasza do duchowego otwarcia. W ostatnim tygodniu Słońce w Skorpionie towarzyszy Wenus w Wadze: będzie intensywnie i pięknie!

Jeśli chcesz całościowo zastanowić się nad swoim życiem, zrobić krok do tyłu i świadomie się zorganizować, nie przegap naszego comiesięcznego horoskopu. Będziesz miał pełny przegląd, wyszczególniający główne planety i ich wpływ na twój stan umysłu, relacje społeczne i miłość. Bardziej osobiste planety nie są zapominane i są częścią wizji na cały miesiąca.

Będziesz także korzystać ze spersonalizowanych porad, które pomogą ci przewidzieć szanse i problemy, podpowiedzą kiedy powinieneś podjąć działania, a kiedy lepiej powstrzymać się od głosu. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, dowiesz się wszystkiego o sytuacjach, których możesz się spodziewać, a dzięki temu świadomie zainterweniujesz, aby uzyskać więcej równowagi i harmonii między tobą, twoim partnerem i innymi ważnymi osobami.

Horoskop z Twoim imieniem i znakiem jest kompletny oraz spersonalizowany, aby odkryć twoją osobowość. Po prostu kliknij na swój znak, a atmosfera danego miesiąca i nasze cenne porady zostaną Ci przedstawione.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko