Dzisiaj, Poniedziałek 18 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop na Styczeń 2021

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/01/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Aż do 19 Słońce oświetla konstelację Koziorożca prowadzoną przez Plutona i Merkurego: moc i inteligencja służą wszystkim znakom. Światło zimy świeci nisko, ponieważ jest wzmacniane przez silną energię, a następnie staje się budujące od 7. do 31. pod wpływem Marsa w Byku.

Miłości są namiętne przez cały pierwszy tydzień, a następnie od 9 do 31 służą naszemu pragnieniu stabilności emocjonalnej lub wręcz pragnieniu odnowy, które jest dość niezwykłe. Jowisz, Saturn i Słońce od 9 do 31 pracują nad rozszerzeniem naszej świadomości na niezwykle potężne wpływy społeczne. Podczas gdy Uran w Byku narzuca zmiany nadające się do zakotwiczenia w każdym zodiaku, wszystko staje się realne! Neptun nadal wpływa na duchowe przebudzenia i napełnia nasze dusze pragnieniami kształtowanymi przez nasze sny. To miły początek roku!

Jeśli chcesz całościowo zastanowić się nad swoim życiem, zrobić krok do tyłu i świadomie się zorganizować, nie przegap naszego comiesięcznego horoskopu. Będziesz miał pełny przegląd, wyszczególniający główne planety i ich wpływ na twój stan umysłu, relacje społeczne i miłość. Bardziej osobiste planety nie są zapominane i są częścią wizji na cały miesiąca.

Będziesz także korzystać ze spersonalizowanych porad, które pomogą ci przewidzieć szanse i problemy, podpowiedzą kiedy powinieneś podjąć działania, a kiedy lepiej powstrzymać się od głosu. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, dowiesz się wszystkiego o sytuacjach, których możesz się spodziewać, a dzięki temu świadomie zainterweniujesz, aby uzyskać więcej równowagi i harmonii między tobą, twoim partnerem i innymi ważnymi osobami.

Horoskop z Twoim imieniem i znakiem jest kompletny oraz spersonalizowany, aby odkryć twoją osobowość. Po prostu kliknij na swój znak, a atmosfera danego miesiąca i nasze cenne porady zostaną Ci przedstawione.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko