Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Zodiak

Profil astrologiczny każdego znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak
Astrologia istnieje od zarania dziejów. Narodziła się z obserwacji ruchów planet na niebie, skorelowanych z wydarzeniami ziemskimi. Jest to dyscyplina, która wymaga dobrego zrozumienia symboli w celu właściwej interpretacji obserwowanych zjawisk. Symbolika znaków jest powiązana z formami, które tworzą konstelację na czystym niebie.

Ciało niebieskie zaczyna działać podczas wiosennej równonocy ze znakiem Barana. Występuje w tej kolejności: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby. Każdy znak ma cechy charakterystyczne dla danego okresu: na przykład podczas Wiosny Baran jest znacznie bardziej ognisty niż surowy Koziorożec z przesilenia zimowego.

Aby wiedzieć wszystko o swoim znaku, po prostu kliknij, a my ujawnimy twoje cechy, twoje wady i potencjał, na którym możesz polegać, aby rozwijać się w swoim życiu.

Wypróbuj nasz nowy bezpłatny kalkulator biorytmu z własnym wykresem i analizą.

Profile astrologiczne znaków astrologicznych

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko