Dzisiaj, Poniedziałek 25 Styczeń 2021
Zodiak

Profil astrologiczny każdego znaku Zodiaku

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 25/01/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak
Astrologia istnieje od zarania dziejów. Narodziła się z obserwacji ruchów planet na niebie, skorelowanych z wydarzeniami ziemskimi. Jest to dyscyplina, która wymaga dobrego zrozumienia symboli w celu właściwej interpretacji obserwowanych zjawisk. Symbolika znaków jest powiązana z formami, które tworzą konstelację na czystym niebie.


Ciało niebieskie zaczyna działać podczas wiosennej równonocy ze znakiem Barana. Występuje w tej kolejności: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby. Każdy znak ma cechy charakterystyczne dla danego okresu: na przykład podczas Wiosny Baran jest znacznie bardziej ognisty niż surowy Koziorożec z przesilenia zimowego.

Aby wiedzieć wszystko o swoim znaku, po prostu kliknij, a my ujawnimy twoje cechy, twoje wady i potencjał, na którym możesz polegać, aby rozwijać się w swoim życiu.

Profile astrologiczne znaków astrologicznych

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko