Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Zodiak

Skorpion : Pełen Profil Astrologiczny

Isabelle Fortes

Skorpion przybiera na sile podczas jesieni, gdy liście spadają, a przyroda jest w trakcie przemian. Jesień to również pora roku, w której się sieje aby uzyskać plony w następnym cyklu. Skorpionem włada planeta Mars, bóstwo wojny i planeta Pluton, symbolizująca zmiany, bóstwo zmarłych i świata podziemnego. Skorpion związany jest z Ósmym Domem reprezentującym zmiany i odnowy.

Skorpion: Dekady

Pierwsza dekada rozpoczyna się 24 października i kończy 2 listopada. Rządzi nią planeta Mars; osoby urodzone w tej dekadzie są pełne energii, odważne i bojowo nastawione do świata!

Druga dekada rozpoczyna się 3 i kończy 12 listopada. Rządzą nią Słońce i planeta Mars, przez co osoby urodzone w tej dekadzie mogą czasem wydać się niespójne: w jednej sekundzie skromne, a w drugiej dumne jak paw.

Trzecia dekada rozpoczyna się 13 i kończy 22 listopada. Rządzą nią planety Mars i Wenus, które obdarzają Skorpiona pasją; osoby urodzone w tej dekadzie mają artystyczną duszę.

Podpisuj osobowość

Skorpion jest prawdziwym pasjonatą. Cechują go spostrzegawczość i bystrość. Bywa zmysłowy i wykorzystuje tę cechę swojego charakteru, aby przyciągnąć i urzec innych. Ten żywioł Wody uwielbia wszystko co osnute tajemnicą, a nawet nieosiągalne. Im trudniejsze wyzwanie, tym większe zaangażowanie i więcej satysfakcji. Skorpion jest w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel, może nawet pokusić się o kłamstwa i manipulacje.

Bardziej niż czegokolwiek, nie znosi zdrady i porzucenia. I właśnie dlatego szuka tej jedynej osoby, która przyniesie mu szczęście. Wierność w miłości jest dla niego ważną wartością.

Aby żyć pełnią życia, Skorpion wykorzystuje wszystkie swoje zmysły. Jest wyczulony na rzeczy, dzięki którym czuje, że żyje. Bywa, że zmienia obrane ścieżki. Często przechodzi przez okres intensywnego szczęścia, który jednak poprzedza okres zwątpienia. Jego huśtawka nastrojów zależy w dużej mierze od ludzi, których spotyka na swojej drodze. Ten znak zodiaku może wybuchnąć złością w każdym momencie. Jest pełen przeciwstawnych uczuć w tym samym czasie: miłości i nienawiści; smutku i szczęścia; złości i harmonii.

Skorpion nie zawsze potrafi przystosować się do wszystkich sytuacji; umie jednak rozwiązywać konflikty i jeśli trzeba, dokona tego szczególnego wysiłku i postara się przystosować.

Szczególny znak

Przymiotniki określające Skorpiona: żywy, namiętny i charyzmatyczny! Ten znak zodiaku bywa również zaborczy i często żąda wyłączności od drugiej osoby.

Jego zalety

Skorpion jest prawdziwym przyjacielem – potrafi zachować tajemnicę do końca życia, jest również dobrym słuchaczem. Osoby w jego otoczeniu mogą obdarzyć go całkowitym zaufaniem.

Jego porażka

Skorpion jest ostrożny, niezbyt szybko obdarza zaufaniem innych, co często przysparza mu problemów w świecie towarzyskim. Jest również chorobliwie zazdrosny. Huśtawka nastrojów może w ekstremalnych sytuacjach prowadzić go do autoagresji, zwłaszcza, gdy czuje się zagrożony lub zdenerwowany.

Zawód

Skorpion w pracy jest uparty i zdeterminowany. Będzie czuć się spełniony, wykonując zadania związane z tajemnicą lub dbaniem o szczegóły. W profesjonalnym świecie, Skorpion to osoba, której warto ufać, dyskrecja jest jedną z jego zalet.

Mężczyzna i kobieta: jakie różnice?

Kobieta Skorpion posiada ogromną charyzmę i nie jest nikomu obojętna! Lubi być szanowana i rozpieszczana. Szuka uroczego, uwodzicielskiego i zmysłowego partnera.

Mężczyzna Skorpion jest tajemniczy i dyskretny, ukrywający swoje uczucia. Woli zrozumieć i przyswoić swoje uczucia do danej osoby, zamiast je wygłaszać na cały świat. Bywa, że staje się bardzo zazdrosny.

Kobieta

Mężczyzna

Profil sentymentalny

Miłość u Skorpiona jest zawsze związana z namiętnością. Ten znak zodiaku wie, jak przyciągnąć innych, łącząc namiętność z miłością do życia. Nie można przejść obok niego obojętnie – Skorpion przyciąga uwagę, dzięki swojemu urokowi osobistemu. Jest także bardzo wrażliwy, więc lepiej go nie ranić, gdyż jego zemsta może być straszna... Cechuje go zazdrość, która może stać się zbyt nachalna dla osób, które kocha.

- Rak
- Ryby
- Koziorożec

Astro Sex

Skorpion to jeden z najbardziej aktywnych seksualnie znaków, jest szalenie erotyczny! Niemniej jednak ciężko go ocenić, gdyż bywa tajemniczy, również w miłości. Skorpion to namiętny kochanek! Jednak jak tylko obdarzy zaufaniem w miłości, staje się zazdrosny. Dzięki swojej błyskotliwości, odnajduje najgłębiej ukryte zmysłowe pragnienia swojego partnera.

- Lew
- Wodnik
- Baran

Przeciwieństwo Skorpiona: Byk.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko