Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Zodiak

Znak zodiaku oraz jego żywioł

Isabelle Fortes

W zachodniej astrologii znaki klasyfikuje się według ich żywiołów: Ogień dla Barana, Lwa i Strzelca, Ziemia dla Byka, Panny i Koziorożca, Powietrze dla Bliźniąt, Wagi oraz Wodnika i Wody dla Raka, Skorpiona i Ryb. W połączeniu ze znakiem astrologicznym żywioł przynosi komplementarne informacje, podkreśla temperament. Ogień wywołuje witalność, daje ogromne zasoby energii i kieruje działania na zewnątrz. Ziemia wnosi realizm, nadaje praktyczne znaczenie i zwraca uwagę na rzeczy konkretne, użyteczne i materialne. Powietrze wywołuje potrzebę komunikacji, mobilności i relacji, dany znak jest ciekawy, przyjazny i elastyczny. Woda jest pełna wrażliwości i delikatności. Sprawia, że dana osoba jest emocjonalna, sentymentalna i intuicyjna. Woda jest tajemnicza i skupiona na życiu wewnętrznym.

Czy jesteś dynamiczny jak Ogień czy bardziej wrażliwy jak Woda? Towarzyski jak Powietrze czy realistyczny jak ziemia? Powiemy Ci wszystko o 12 znakach i czterech związanych z nimi żywiołach.

Wypróbuj nasz nowy bezpłatny kalkulator biorytmu z własnym wykresem i analizą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko