Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Zodiak

Znak zodiaku oraz jego żywioł

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak
W zachodniej astrologii znaki klasyfikuje się według ich żywiołów: Ogień dla Barana, Lwa i Strzelca, Ziemia dla Byka, Panny i Koziorożca, Powietrze dla Bliźniąt, Wagi oraz Wodnika i Wody dla Raka, Skorpiona i Ryb. W połączeniu ze znakiem astrologicznym żywioł przynosi komplementarne informacje, podkreśla temperament. Ogień wywołuje witalność, daje ogromne zasoby energii i kieruje działania na zewnątrz. Ziemia wnosi realizm, nadaje praktyczne znaczenie i zwraca uwagę na rzeczy konkretne, użyteczne i materialne. Powietrze wywołuje potrzebę komunikacji, mobilności i relacji, dany znak jest ciekawy, przyjazny i elastyczny. Woda jest pełna wrażliwości i delikatności. Sprawia, że dana osoba jest emocjonalna, sentymentalna i intuicyjna. Woda jest tajemnicza i skupiona na życiu wewnętrznym.

Czy jesteś dynamiczny jak Ogień czy bardziej wrażliwy jak Woda? Towarzyski jak Powietrze czy realistyczny jak ziemia? Powiemy Ci wszystko o 12 znakach i czterech związanych z nimi żywiołach.

Wypróbuj nasz nowy bezpłatny kalkulator biorytmu z własnym wykresem i analizą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko