Dzisiaj, Czwartek 09 Kwiecień 2020


Znak zodiaku oraz jego żywioł

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak
W zachodniej astrologii znaki klasyfikuje się według ich żywiołów: Ogień dla Barana, Lwa i Strzelca, Ziemia dla Byka, Panny i Koziorożca, Powietrze dla Bliźniąt, Wagi oraz Wodnika i Wody dla Raka, Skorpiona i Ryb. W połączeniu ze znakiem astrologicznym żywioł przynosi komplementarne informacje, podkreśla temperament. Ogień wywołuje witalność, daje ogromne zasoby energii i kieruje działania na zewnątrz. Ziemia wnosi realizm, nadaje praktyczne znaczenie i zwraca uwagę na rzeczy konkretne, użyteczne i materialne. Powietrze wywołuje potrzebę komunikacji, mobilności i relacji, dany znak jest ciekawy, przyjazny i elastyczny. Woda jest pełna wrażliwości i delikatności. Sprawia, że dana osoba jest emocjonalna, sentymentalna i intuicyjna. Woda jest tajemnicza i skupiona na życiu wewnętrznym.

Czy jesteś dynamiczny jak Ogień czy bardziej wrażliwy jak Woda? Towarzyski jak Powietrze czy realistyczny jak ziemia? Powiemy Ci wszystko o 12 znakach i czterech związanych z nimi żywiołach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko