Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Zodiak

Waga : Pełen Profil Astrologiczny

Isabelle Fortes

Waga, siódmy znak zodiaku, przybiera na sile podczas jesieni. Włada nią planeta Wenus, która symbolizuje miłość. Waga związana jest z Siódmym Domem, Domem małżeństwa, umów, związków...

Waga: Dekady

Pierwsza dekada rozpoczyna się 24 września i kończy 3 października. Rządzą nią Księżyc i planeta Wenus; osoby urodzone w tej dekadzie są pełne emocji i często kierują się w życiu swoimi uczuciami.

Druga dekada rozpoczyna się 4 i kończy 13 października. Rządzą nią planety Wenus i Saturn; osoby urodzone w tej dekadzie potrzebują innych i mają pełne poczucie sprawiedliwości.

Trzecia dekada rozpoczyna się 14 i kończy 22 października. Rządzą nią planety Wenus i Jowisz; osoby urodzone w tej dekadzie są bardzo towarzyskie i kochają przygody.

Podpisuj osobowość

Waga to jeden z najbardziej życzliwych znaków: jest urocza, towarzyska i obdarzona niezwykle błyskotliwym umysłem. Potrafi budować relacje w atmosferze totalnej harmonii.
Waga nie lubi konfliktów i będzie zawsze działać w wyważony sposób, tak, aby jej otoczenie żyło w spokoju. Ten znak zodiaku trzeba wciąż na nowo uszczęśliwiać i podnosić na duchu. Nie ma dla niego mowy o zmianie w planach lub o wyruszeniu w nieznaną przygodę bez wcześniejszego przygotowania. Potrzebuje rutyny i stabilności, aby móc żyć w harmonii.

Waga ucieka również od wszelkich odpowiedzialności, które uważa za zbyt trudne. Zanim podejmie jakąkolwiek decyzję, przez długi czas zastanawia się nad „za” i „przeciw”... Co w rezultacie może sprawić, że żadna decyzja nie zostanie przez nią podjęta. Ten stan rzeczy z pewnością nie ułatwia jej życia. Waga przede wszystkim pragnie być lubiana i zjednywać sobie ludzi, jednak zrobi wszystko, by ukryć ten aspekt swojej osobowości przed innymi. Potrzebuje być blisko ludzi do tego stopnia, że czasem ucieka się do kłamstw, aby czuć się swobodnie wśród innych. Nigdy się nie przyzna, że jest niezdecydowana lub że lubi rutynę!

Ten znak zodiaku troszczy się o swój wizerunek. Wie, w jaki sposób użyć swoich zalet, zarówno fizycznych, jak i werbalnych, aby wywrzeć na innych dobre wrażenie. Posiada wiele umiejętności i nie brak mu inteligencji. Lubi brać na siebie wiele obowiązków, szczególnie takich, które stawiają go w dobrym świetle, jednak które często go przerastają, gdyż nie jest wystarczająco wymagający i bywa leniwy.

Waga jest bardzo romantyczna i lubiana przez wszystkich. Cechują ją naturalność i wesołość. To znak, który cieszy się życiem i tryska optymizmem, stara się również uszczęśliwiać osoby wokół. Staje się często inspiracją dla innych, a jego poczucie humoru nigdy nie przemija!

Szczególny znak

Waga uwielbia żyć w harmonii i spokoju, które są dla niej priorytetowe, nawet jeśli wiąże się to z zaprzeczeniem prawdzie. Oczekuje wielkiego zaangażowania ze strony ukochanej osoby. Jako doskonały dyplomata, Waga zawsze wie, jak wyjść z sytuacji obronną ręką. Ucieczka jest jej kołem ratunkowym – Waga to znak bardzo wrażliwy!

Jego zalety

Waga jest bezkonfliktowa i dyplomatyczna w każdych okolicznościach. Jest to jeden z najbardziej rozważnych znaków, będąc przy tym uroczym i bardzo uczynnym.

Jego porażka

Waga jest bardzo często niezdecydowana. Bywa egocentryczna, co sprawia, że wydaje się być powierzchowna w oczach innych. Wątpi czasem w swoje wartości i idee, przez co osoby o silnym charakterze mogą łatwo na nią wpłynąć.

Zawód

W pracy Waga wykazuje się dyplomatycznymi umiejętnościami. Jest bardzo dobrym pośrednikiem, będąc jednocześnie taktowna i wymagająca. Dzięki swojej intuicji, ten znak zodiaku tworzy czasem strategie oparte na kłamstwach, by zatuszować pewne sprawy i szybciej osiągnąć swój cel. W tego typu sytuacjach, wplata często część prawdy, aby, w momencie gdy zostanie zdemaskowany, nie stracić całkowicie swojej pozycji. Jeśli tylko dana sytuacja staje się niezręczna, ten żywioł Powietrza po prostu znika i ucieka od wszelkiego konfliktu. Mimo tego, że z łatwością przyjmuje rolę dyplomaty, często zamiast rozwiązać problemy, po prostu odkłada je na później.

Mężczyzna i kobieta: jakie różnice?

Kobieta Waga jest bardzo zmysłowa i wie, jak przyciągnąć obiekt jej uczuć. Doskonale odnajduje się w roli kochanki i żony, jest uwodzicielska i urocza, a gdy trzeba, znajdzie odpowiednie słowa, by pocieszyć.

Mężczyzna Waga jest miły, szczery i pełen wyobraźni. Pokazuje swoją romantyczną stronę, troszcząc się bez końca o szczęście swojej drugiej połówki. Uwielbia sprawiać radość innym. Unika jednak wszelkich odpowiedzialności, które spadają na barki jego partnera.

Kobieta

Mężczyzna

Profil sentymentalny

Emocjonalny profil Wagi jest bardzo złożony, gdyż priorytetem staje się dla niej bycie w związku. Ten znak zodiaku jest uroczy i romantyczny. Nigdy nie chowa swoich uczuć, jeśli czuje się pewnie. W zamian wymaga od swojego partnera niezawodnego zaangażowania oraz poczucia bezpieczeństwa.
Niemniej jednak niektóre osoby spod tego znaku uważają, że krótkie przygody nie robią żadnej szkody w długotrwałej relacji. Ich partnerzy potrzebują dużej dawki cierpliwości i wielkiego zrozumienia, aby uświadomić sobie, że według Wagi te nic nie znaczące romanse nie są zdradą.

- Wodnik
- Strzelec
- Bliźnięta

Astro Sex

Waga docenia dobry gust, szuka zmysłowości i miłości w szerokim znaczeniu tego słowa. Ten żywioł Powietrza troszczy się o swój wygląd i jest z natury idealnym kochankiem. W rzeczywistości, jest z jednej strony uroczy i zmysłowy, z drugiej szuka przede wszystkim harmonii, nawet w sferze seksualnej. Zrobi wszystko, aby cieszyć się spokojnym życiem, dostosowując swoje zachowanie do oczekiwania partnera. Waga przyciąga swoją legendarną uprzejmością i wykwintnym gustem.

- Rak
- Panna
- Koziorożec

Przeciwieństwo Wagi: Baran.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko