Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2019

Mars w gwiazdozbiorze Raka przez cały miesiąc nie wpłynie na Ciebie korzystnie. Napotkasz na swojej drodze wiele przeszkód, masz wrażenie, że w ogóle nie poruszasz się do przodu. Nie reaguj jednak tak, jak podpowiada Ci natura – z konfrontacją i odmową zmiany zdania, to tylko jeszcze pogorszy sytuację. Czy słowo „negocjacja” coś Ci mówi? Wykorzystaj swój naturalny urok osobisty, a wyjdziesz z tego zwycięsko! Na szczęście od 8 czerwca Wenus przejdzie do Bliźniąt, przynosząc Ci powiew świeżego powietrza w relacjach z innymi. Poczujesz się na nowo wolny i lepiej zrozumiany przez osoby, które są Ci tak ważne. Wymiana pomysłów, wspólne projekty lub umowy przejdą do porządku dziennego! Bardzo możliwe, że relacje, które stworzysz w tym okresie, staną się stałe i trwałe. Czas, aby wyjść do ludzi, uczestniczyć w zabawach, stać się bardziej towarzyską osobą i przede wszystkim pokazać się z najlepszej strony.

Miłość

Warto uzbroić się w cierpliwość do 8 czerwca i nie reagować na wszelkie prowokacje lub – co gorsza – na szantaż emocjonalny. Wykorzystaj pełnię księżyca w Strzelcu 17 czerwca: atmosfera zabawy zachęci Cię do wyjścia na zewnątrz, może nawet w grupie. Pod koniec miesiąca Merkury, a następnie Mars w gwiazdozbiorze Lwa ożywią Twoje działania!

Nasza rada dla Ciebie

Merkury i Mars w gwiazdozbiorze Raka zachęcą Cię do wzięcia pod uwagę wrażliwości innych, co jest dla Ciebie, egocentryku, nie lada wyzwaniem. Ale jest to warunek konieczny, aby utrzymać dobre relacje z najbliższymi i wprowadzić sympatyczną atmosferę.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko