Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2019

Od 3 czerwca Merkury w gwiazdozbiorze Raka wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi, zwłaszcza w kwestiach przyjaźni i obdarzy je delikatnością i zrozumieniem. Ostatnie napięte sytuacje przeistoczą się w tym miesiącu w atmosferę pełną spokoju i znacznie wolniejszego tempa. Wykorzystaj więc to, aby spędzić trochę czasu z najbliższymi, zrelaksować się, jeść smaczne posiłki i spędzać wesołe wieczory z przyjaciółmi. Niektórzy z Was zastanowią się nawet nad założeniem rodziny lub powiększeniem kręgu znajomych, czego skutkiem może być poznanie sąsiadów lub spędzenie czasu z nowymi kolegami z pracy. Słońce w Raku obdarzy Cię od 20 czerwca kreatywnością, która doda Ci pewności siebie w różnych dziedzinach życia. Zmniejszysz trochę tempo swojej codzienności, aby skupić się bardziej na dobrym samopoczuciu dla siebie i najbliższych. W miłości staniesz się delikatniejszy, bardziej uważny wobec ukochanej osoby. W rodzinie staniesz się niezwykle uprzejmy i wyrozumiały wobec swoich rodziców i dzieci. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zaspokoić ich potrzeby i dodać szczyptę fantazji do ich codziennego życia.

Miłość

Od 8 czerwca, Twoje życie uczuciowe, do tej pory spokojne i stabilne, może stawić czoła pewnym chaotycznym sytuacjom. Po prostu będziesz musiał nauczyć się żyć przez jakiś czas z pewnymi niejasnościami i sporami, które jednak nie powinny Cię zniechęcić ani zdestabilizować (co jest jednak dość wysokim ryzykiem w Twoim przypadku). Wszystko wydaje Ci się iść w zatrważającym tempie, masz wrażenie, że niczego nie kontrolujesz.

Nasza rada dla Ciebie

Spróbuj otworzyć się na inne punkty widzenia niż Twój. Zastanów się również nad swoimi oczekiwaniami wobec partnera. Krytyka i ożywiona dyskusja dla par, nowe spotkania dla singli – zwłaszcza w pracy lub w życiu towarzyskim. Aby najlepiej wykorzystać ten tranzyt, zaufaj w końcu swojej intuicji!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko