Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Miłośc i majątek w centrum uwagi, drogi Koziorożcu! Saturn, twoja planeta, w pierwszej dekadzie rozpoczyna długi cykl restrukturyzacji finansowej i bardzo potrzebny jest plan naprawczy. Aż do 20-go, Słońce w Bliźniętach oświetli obszar związany z pracą i zdrowiem. Wenus również wtrąci swoje trzy grosze. Od 21-go do 30-go, Słońce w Raku, przed twoim znakiem, wzbudza dumę z poziomu twojego małżeńskiego lub intymnego życia. Merkury w Raku dopieszcza twoje kontakty. W twojej konstelacji, Jowisz i Pluton kontynuują reformę i ewolucję wojego przesłania: jakich zmian już dokonałeś lub co zmieniłeś w sobie? Mars, dołączając do Neptuna w Rybach, podkreśla twoją energię i sprzyja pozytywnemu nastawieniu i intuicji! Uran w Byku sprawi, że kwestie miłosne lub twórcze ulegną poprawie. Szykują się nieoczekiwane wydarzenia, więc bądź przygotowany!

Miłość

Wszechświat wysyła ci tylko piękną energię, bez szarej chmury na twoim emocjonalnym niebie. Wyjątkiem będzie Uran, burzący zbyt głęboko zakorzenione nawyki. Te zmiany będą trwać, nic nie przyjdzie tak łątwo! Jowisz, szczególnie w trzeciej dekadzie, sprawi, że będziesz poszukiwać autentyczności, tak ważnej w miłości. Zmiana jest pożądana, twoje życie emocjonalne powinno być na dobrym poziomie.

Nasza rada dla Ciebie

Wielki Saturn rozpoczyna indywidualny przegląd twojego sposobu zarabiania. Uran natomiast posyła błyskawice w obszar związany ze sprawami miłosnymi. Nie ryzykujesz nudy! Ruszaj naprzód! Strach jest bezużyteczny i iluzoryczny. Kochaj, odbarowuj i żyj!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko