Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Czerwiec 2020 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Aktywne życie wewnętrzne i nowe pomysły, drogi Raku! Słońce i Wenus w Bliźniętach, zachęcą do introspekcji, ale i powstrzymania swoich uczuć lub ich ukrycia. Od 21-go, Słońce przybywa do twojej konstelacji by dołączyć do Merkurego - wzmocnią charyzmę i umiejętnośc porozumiewania się. Przybycie Urana do Byka, w pierwszej dekadzie, wywołuje miłe ewolucyjne, innowacyjne plany! Doskonała energia przez cały miesiąc, Mars w Rybach daje ci moc, by sięgnąć ideału. Saturn w Wodniku, w pierwszej dekadzie, wyzwala świadomość stanu posiadania i stosunku do seksu. Natomiast w trzeciej dekadzie, Pluton i Jowisz, zadbają o ewolucję w sprawach małżeńskich.

Miłość

Mars, w pięknym aspekcie twojego znaku, potęguje twoje pragnienia i ujawnia twoją zmysłowość. Jednak Wenus ucieka przed tobą przez cały miesiąc, co nie przełoży się na ekspresję uczuć. Nieśmiały, ale uparty, w kwestiach miłosnych możesz zademontrować swoje uczucia poprzez kontakt fizyczny, ale także możesz byc bardziej romantyczny. Merkury powinien pomóc ci porozumiewać się, jak chcesz.

Nasza rada dla Ciebie

Pierwsza dekada to początek kilku bardzo ważnych zmian zainicjowanych przez Saturna. Upewnij się, że wszystko jest w porządku. W końcu życie się kręci. Do wszystkich: w tym miesiącu skup się na swoich przyjaciołach, planach i świetlanej przyszłości!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko