Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

W blasku reflektorów będzie twoja natchniona twórczość, podobnie jak twój dom, droga Rybo! Słońce w Bliźniętach do 20-go, a także przez cały miesiąc Wenus, zaprasza do czerpania przyjemności z pobytu w domu, ale także do pracy w domu! Od 21-go, Słońce w Raku wspierane przez Merkurego, służy sprawom miłosnym, pomysłowości i dzieciom, jeśli je masz. Mars do 28-go, w twoim znaku, daje ci potężną, idealną energię! Świetnie sobie radzisz w towarzystwie, ale także w kwestii planowania - Jowisz i Pluton zajmują się tym obszarem. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, zasieje w tobie chęć zmiany miejsca zamieszkania, jakbyś słyszał jakis głos... W ten samej dekadzie Saturn w Wodniku przygotuje cię do odszukania wewnętrz siebie tego, co należy zmienić. Neptun skupia całą twoją uwagę w trzeciej dekadzie.

Miłość

Mars sprawia, że jesteś ultra-dynamiczny aż do 28-go, zmysłowość wzrasta. Miłośc w twoim domu podobna jest do olbrzymiej fali, która cię wywraca i powoduje straty. Poza tym, Wenus w Bliźniętach przez cały miesiąc, z jej rozumnym sposobem kochania, nieco osłabi twój zapał, otrzymany od planety pożądania. Lepiej będzie od 21-go, ponieważ Rak zaprowadzi cię tam, gdzie. Miłośc będzie skumulowana.

Nasza rada dla Ciebie

Energie miesiąca są korzystne dla twojego znaku. W rzeczy samej, dużo wody i ziemi, pozwoli na rzeczywiste połączenie twojego intuicyjnego i twórczego charakteru ze środowiskiem. Przyjmij to wszystko z wiarą i ufnością.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko