Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Skoncentruj się na swoich uczuciach i wewnętrznej sile, drogi Wodniku! Od 20-go do 30-go Słońce w Bliźniętach i Wenus - przez cały miesiąc, kierują uwagę na sprawy miłosne! Chyba że twoje dzieci, jeśli jesteś rodzicem, sprawią ci wiele satysfakcji. Saturn, wzniosły sojusznik, wpadając w twoją konstelację, w pierwszej dekadzie, sprzyja twojej dojrzałości i zdolności przewidywania! Do twojej rodziny i domu zawita Uran w Byku – czas na taniec! Bądź zrelaksowany. W pierwszej dekadzie mogą pojawić się nagłe zmiany w życiu. Mars i Neptun w Rybach będą miały wpływ na sprawy finansowe. Nie trwoń pieniędzy, bądź rozsądny i konkretny. Jowisz i Pluton w Koziorożcu przygotowują cię do punktu zwrotnego w twoim życiu, szczególnie w trzeciej dekadzie. Od 21-go do 30-go, przygotuj się do pracy i codziennej rutyny!

Miłość

Zuchwałe szczęście! Wenus w Bliźniętach, w pięknym aspekcie twojego znaku, zajmie się sprawami sercowymi w taki sposób, który wywoła uśmiech! Niemniej jednak, nie będzie to pełna sielanka, gdyż Mars w Rybach blisko Neptuna przyjdzie, aby zrobić ci psikusy w tych tematach. Twoje myśli będą krążyły wokół stanu ducha i sensu życia. Będziesz musiał wybrać:

Miłośc czy portfel?

Nasza rada dla Ciebie

Nie bój się przybycia Saturna do domu. Ta planeta ma złą renomę, ale jest przekręcona i niesie ze sobą potężne korzyści. Obywatel świata, Uran w Byku, podpowiada, byś poszedł inną drogą: czy to nie jest zgodne z twoją naturą?

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko