Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Czerwiec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2024

Poczekaj do 9, kiedy Mars opuści Barana, by osiedlić się w Byku. W tym okresie wydarzenia i ludzie uspokoją się. Twój umysł jest racjonalny. Twój zdrowy rozsądek czyni cuda. Od czasu odejścia Jowisza z Byka szanse stają się ograniczone. Jeśli jednak potrzebujesz trochę pomocy, otrzymasz ją dzięki dobroczynnemu wpływowi Jowisza w Bliźniętach. Czerwiec to okres, w którym wykorzystujesz swoje osiągnięcia. Jeśli masz długoterminowe cele, możesz być pewien, że uda się je osiągnąć. Pod koniec miesiąca przybycie Wenus, Merkurego i Słońca w Raku wywołuje komplikacje. Okaż szacunek tym, którzy nie mają zbyt wiele cierpliwości.

Miłość

Wenus w Bliźniętach motywuje cię do podjęcia wysiłku, aby wyjść i cieszyć się cudami życia. Mars wprawia cię w dobry humor, nie masz nic przeciwko temu. Następnie Wenus w Raku pobudza w tobie romantyzm i delikatność. Zaczekaj. Dostaniesz swoją szansę!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu wysłuchaj oczekiwań Wenus i rzuć się na głęboką wodę. Dzięki temu zrozumiesz, że jesteś o wiele bardziej utalentowany w uwodzeniu niż myślisz.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko