Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Czerwiec 2024 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2024

Obecność Jowisza w Bliźniętach sprawia, że przed tobą dobry okres. Potwierdzają to Wenus, Merkury i Słońce, które również pozostają w tym znaku. Te szczęśliwe, pozytywne i optymistyczne energie ożywiają twoje otoczenie. Stwarzają okoliczności sprzyjające poznawaniu nowych ludzi. Inspirują cię także nowymi pomysłami i zachęcają do tworzenia projektów. Jednak Uran nadal obozuje w Byku. Jego efekty wzmacnia Mars, który dołącza do niego 10-go. Aby zapobiec tym dysonansom, opóźnij swoje działania. Daj czas tym, którzy go potrzebują. Przed podjęciem decyzji upewnij się, że wiesz, dokąd zmierzasz, i uważaj na siebie.

Miłość

Dzięki Wenus w Bliźniętach twoje uczucia odzyskują lekkość. Negatywne skutki Plutona stają się pozytywne. Energie te sprawiają, że twoje uczucia odzyskują swoją niezależność, bez pogrążania się w tych ekscesach, które powodują, że coś idzie nie tak. Dają też nowe możliwości uwodzenia.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje życie wkracza na nową drogę. Negocjuj umiejętnie i elastycznie. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych nieporozumień.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko