Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Czerwiec 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2024

Po odejściu Jowisza w Byku, tylko Uran pozostał w pobliżu. Jednak spokój jest krótkotrwały, ponieważ Mars dołącza do niego od 10. W tym miesiącu twoja pobłażliwość wobec innych i ich decyzji jest ograniczona. Według ciebie nic nie idzie w dobrym kierunku. W tym stanie umysłu możesz podejmować radykalne decyzje, które wpędzą cię w niechcianą sytuację. Aby tego uniknąć, cofnij się przed konfliktem ze znajomymi lub rodziną. Pamiętaj, że dzięki Saturnowi mądrość jest twoim najlepszym doradcą. W ten sposób sprostasz wyzwaniom, które przynoszą ci Mars i Uran, nie powodując szkód, które mogłyby cię wiele kosztować.

Miłość

Od 18., wraz z nadejściem Wenus w Raku, twoje uczucia odnajdują swoje miejsce. W międzyczasie możesz czerpać inspirację z Wenus w Bliźniętach. Chociaż nie jest to dla ciebie najlepszy czas, twoje relacje się poprawią.

Nasza rada dla Ciebie

Nie zamykaj się w uporze, który oddziela cię od innych. Zamiast tego weź się w garść, zacznij żyć i postaraj się zrelaksować.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko