Dzisiaj, Poniedziałek 30 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Miesiąc będzie oświetlony energiami występującymi w powietrzu i w wodzie, które stwarzają atmosferę sprzyjającą relacjom i dzieleniu się emocjami. Słońce w Bliźniętach do 21., eskortowane przez Merkurego i Jowisza do 8., zaszczepia w Tobie siłę do lepszej komunikacji, sprzyja spotkaniom, a rozmowy czyni owocnymi i inspirującymi, ciesz się! Następnie Słońce zachodzi w Raku 21., Merkury znika 8. a Jowisz 9., to bardzo wrażliwe trio skupi się na sprawach rodzinnych, na znaczeniu uczuć i emocji. Warto pamiętać o słuchaniu swojego serca i odpowiednim działaniu! Zwłaszcza, że ziemskie duety, Wenus w Byku 6. i Mars w Pannie 18., zapraszają do romansu, do stabilnych i przemyślanych uczuć, pasja nie jest tym razem pierwotna. Możliwe, że szczere przywiązanie będzie zdolne przetrwać wszelkie kaprysy codziennego życia.

Od 1. do 6. Wenus w Baranie może sprzyjać konfliktom, podczas gdy Mars w Lwie aż do 17. wzbudzi potężne i niecierpliwe pragnienia, niektóre spotkania będą możliwe w tym okresie, ale czy są naprawdę potrzebne? Jowisz wpada w Raka 9.

i sprzyja każdej zmianie związanej ze sprawami rodzinnymi, ogólne pragnienie ochrony może skłonić najbardziej empatyczne lub hojne osoby do zwracania większej uwagi na innych, do działania całym swoim sercem! Saturn i Neptun zaburzyły moc Barana, tego bardzo dynamicznego i nieco skrytego znaku. Energie zachęcają do zmiany, do spojrzenia na życie, wcielając w nie więcej dyscypliny, więcej mądrości, bardziej duchowej wizji postępowania, poprzez prawdziwe otwarcie się na innych, w prawdziwym zaufaniu, z pozytywnym nastawieniem!

Inne znaki ognia, Lew i Strzelec, korzystają z tego bardzo złożonego i nieco mistycznego okresu! Uran kończy swój długi pobyt w Byku, znaki ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) wciąż mogą odczuwać zew nowości, podczas gdy inne znaki (Lew, Wodnik i Skorpion) wciąż odczuwają opór wobec ich działania, może to czas zrozumieć, że próżno było oglądać się za siebie? Wreszcie Pluton porusza się powoli w znaku Wodnika, nadszedł czas, aby radykalnie zmienić pewne parametry, godząc się na porzucenie starych przekonań i wzorców, które już nie działają.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko