, zaszczepia w Tobie siłę do lepszej komunikacji, sprzyja spotkaniom, a rozmowy czyni owocnymi i inspirującymi, ciesz się! Następnie Słońce zachodzi w Raku 21., Merkury znika 8. a Jowisz 9., to bardzo wrażliwe trio skupi się na sprawach rodzinnych, na znaczeniu uczuć i emocji. Warto pamiętać o słuchaniu swojego serca i odpowiednim działaniu! Zwłaszcza, że ziemskie duety, Wenus w Byku 6. i Mars w Pannie 18., zapraszają do romansu, do stabilnych i przemyślanych uczuć, pasja nie jest tym razem pierwotna. Możliwe, że szczere przywiązanie będzie zdolne przetrwać wszelkie kaprysy codziennego życia.

Od 1. do 6. Wenus w Baranie może sprzyjać konfliktom, podczas gdy Mars w Lwie aż do 17. wzbudzi potężne i niecierpliwe pragnienia, niektóre spotkania będą możliwe w tym okresie, ale czy są naprawdę potrzebne? Jowisz wpada w Raka 9.

i sprzyja każdej zmianie związanej ze sprawami rodzinnymi, ogólne pragnienie ochrony może skłonić najbardziej empatyczne lub hojne osoby do zwracania większej uwagi na innych, do działania całym swoim sercem! Saturn i Neptun zaburzyły moc Barana, tego bardzo dynamicznego i nieco skrytego znaku. Energie zachęcają do zmiany, do spojrzenia na życie, wcielając w nie więcej dyscypliny, więcej mądrości, bardziej duchowej wizji postępowania, poprzez prawdziwe otwarcie się na innych, w prawdziwym zaufaniu, z pozytywnym nastawieniem!

Inne znaki ognia, Lew i Strzelec, korzystają z tego bardzo złożonego i nieco mistycznego okresu!

Uran kończy swój długi pobyt w Byku, znaki ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) wciąż mogą odczuwać zew nowości, podczas gdy inne znaki (Lew, Wodnik i Skorpion) wciąż odczuwają opór wobec ich działania, może to czas zrozumieć, że próżno było oglądać się za siebie? Wreszcie Pluton porusza się powoli w znaku Wodnika, nadszedł czas, aby radykalnie zmienić pewne parametry, godząc się na porzucenie starych przekonań i wzorców, które już nie działają.

Bezpośrednie linki według znaku na Czerwiec 2025 r

Miesięczne horoskopy na 2025

Najczęściej odwiedzane strony

Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.