Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Czekają Cię pewne zmiany w życiu zawodowym. Warto znaleźć trochę czasu na odpoczynek, zanim rzucisz się w wir organizacji i staniesz się bardzo zajęty. Warto zaplanować sobie może jakiś krótki wypad, aby naładować energię i móc w świetnej formie rozpocząć nowy rok. Jeśli zaś nie wypad, to rozpoczęcie nowej formy twórczości zdecydowanie dobrze Ci zrobi. Będzie to świetny sposób na zarządzanie swoją energią, która w innym wypadku może doprowadzić do niepotrzebnego ryzyka lub zbyt silnych reakcji, których możesz później żałować.

Miłość

Obowiązki ciężą Ci na sercu. Nie znosisz w tym miesiącu rutyny i marzysz o ucieczce. Świetnym pomysłem będzie zaplanowanie wycieczki pod koniec roku...

Nasza rada dla Ciebie

Ucieczka - która może przybrać różne formy - będzie w programie tego miesiąca. Wykorzystaj ten czas wolności. Zdecydowanie potrzebujesz świeżego powietrza i odpoczynku. Pamiętaj o swoim spokoju, jest on przecież siłą napędową Twojego charakteru.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko