Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Odczujesz w tym miesiącu ogromną potrzebę zrobienia porządku w Twoim życiu, zwłaszcza wobec Twoich odczuć i osobistych przekonań. Masz wrażenie, że nie zawsze działasz w zgodzie z samym sobą. Warto więc odnaleźć równowagę między Twoimi wartościami a światem zewnętrznym. Szukając tej harmonii, masz jednak tendencję do poddawania się sytuacjom zewnętrznym. W tym miesiącu może jednak dojść do buntu z Twojej strony i sprawić, że pokażesz się w końcu z Twojej prawdziwej strony. Twoja energia wesprze Cię w tym działaniu, a Ty odnajdziesz swoje miejsce z ogromnym taktem i spokojem.

Miłość

Czeka Cię w tym miesiącu wyzwanie: zakwestionujesz do tej pory podjęte decyzje. Może to zarówno dotyczyć Twoich relacji z innymi, jak i działalności.

Nasza rada dla Ciebie

Odnalezienie swojego miejsca na świecie przy jednoczesnym poszanowaniu swoich wewnętrznych wartości nie zawsze jest łatwym zadaniem. W tym miesiącu powinieneś znaleźć jednak złoty środek. Pamiętaj, że Twoja oryginalność jest korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i dla innych.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko