Dzisiaj, Środa 27 Maj 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/05/2020 - zmodyfikowano 27/05/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2018

Jest to miesiąc Twoich urodzin. Kończy się rok, ale dla Ciebie jest to właśnie nowy start, rozpoczyna się nowy cykl, który będzie trwać aż do urodzin w przyszłym roku. Jowisz, planeta szczęścia i ekspansji, będzie w Twoim znaku, co bardzo pozytywnie na Ciebie wpłynie. Będziesz musiał jednak podjąć kilka ważnych decyzji i wybrać pewne zobowiązania. Być może masz w planach projekty, które już przygotowałeś od jakiegoś czasu. Czas, aby podsumować te przygotowania. Będziesz musiał dokonać wyborów i odpowiednio do nich działać. W życiu uczuciowym może dojść do paru ograniczeń, pamiętaj, aby nie dać się manipulować. Śmiało idź do przodu i zaufaj swojej intuicji. Działania, których musisz się podjąć, będą przede wszystkim dotyczyły Twojego prywatnego życia, a szczególnie rozwoju osobistego. Są one uwarunkowane wspólnym interesem, więc nie wahaj się ani chwili.

Miłość

Możesz mieć problem w znalezieniu w tym miesiącu równowagi między życiem uczuciowym a osobistymi ambicjami.

Nasza rada dla Ciebie

Kto mnie kocha, pójdzie za mną. Powinno stać się to Twoim przewodnim motto w tym miesiącu. Musisz podjąć kilka ważnych decyzji, które wpłyną zarówno na Twój rozwój osobisty, jak i na polepszenie relacji z najbliższym otoczeniem. Nie pozwól swoim partnerom Cię do tego zniechęcić.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko