Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Grudzień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Będziesz w tym miesiącu wysoko cenionym członkiem rodziny! Twoje Słońce otrzyma korzystny wpływ Słońca Strzelca do 22 grudnia, co polepszy sąsiedzkie i braterskie relacje. Jesteś niezwykle zdolny we wzmacnianiu więzi, co pokażesz pod koniec tego roku. Jeszcze przed 10 grudnia, Merkury zachęci Cię do zastanowienia się nad swoimi finansami, zwłaszcza tymi, które związane są z Twoją pracą. Mars w Skorpionie doprowadzi w tym samym obszarze do dużego ruchu. Wenus, Twoja planeta, sprawi z kolei, że Twoje relacje z rodziną złagodnieją i z łatwością odnajdziesz równowagę w tej kwestii. Od 20 grudnia, warto skupić się na wszystkim, co wymaga od Ciebie kreatywności, zwłaszcza jeśli jest to związane ze sztuką. Jeśli jesteś z drugiej dekady, przyjrzyj się bliżej swojej pracy lub swojemu zdrowiu. Neptun może tam stworzyć pewne rozczarowanie lub trudny do zdiagnozowania problem.

Miłość

Ten obszar nie będzie wyjątkowo aktywny w tym miesiącu, z wyjątkiem od 20 grudnia, gdzie Wenus w Wodniku rozbudzi w Tobie uczucia. Mars w gwiazdozbiorze Skorpiona może w ciągu całego miesiąca doprowadzać Cię do wahań i wątpliwości.

Nasza rada dla Ciebie

Kontynuuj powolne zmiany dotyczące Twojej rodziny i domu. Planety w kwadraturze do Twojego znaku nie ułatwią Ci zadania. Unikaj wszelkich otwartych konfliktów, nie jest to zgodne z Twoją naturą.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko