Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Introspekcja i poruszenie w sprawach zawodowych, droga Rybo! Ruch w pracy będzie możliwy do 21-go. To Słońce i Merkury w Strzelcu, poproszą cię o więcej pracy. Twoje finanse będą atakowane przez nadpobudliwego Marsa - szanuj swój budżet. W trzeciej dekadzie czeka cię wycofanie, przemyślenie spraw i dokonanie wyborów w kwestiach związanych z kręgiem towarzyskim oraz planami. Wszystko to zawdzięczać będziesz wpływom Plutona-reformatora. Jowisz i Saturn pojawią się w Wodniku od 18-go. Przed tobą introspekcja. Nie wpadaj w panikę, to piękna podróż, która na ciebie czeka : spotkanie z samym sobą! miłośc będzie cię unikać aż do 16-go, potem będziesz miał ułatwione relacje. Od 22-go do 31-go pielęgnuj swoich przyjaciół, myśl mądrze i planuj przyszłość. Wesołych Świąt!

Miłość

Planety związane z twoim życiem uczuciowym nie absorbują cię za bardzo. Wenus w Skorpionie, aż do 15-go, przyniesie emocjonalne spełnienie. Reszta miesiąca będzie spokojna. Zapomnij o pracy w drodze do domu, skoncentruj swoją energię na tym, co sprawia, że czujesz się dobrze, na przykład na lojalnych przyjaciołach!

Nasza rada dla Ciebie

Jowisz i Saturn w Wodniku ogłaszają długie miesiące korzystnej introspekcji dla twojego znaku. Niebiosa będą miały cię w swojej opiece, dojrzejesz, utwierdzisz się w swoich przekonaniach. Otwórz swoje serce : czyż nie jest to coś, co lubisz robić?

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko