Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Grudzień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Po aktywności planet w Skorpionie, zaczynasz miesiąc z uczuciem lekkości. Jesteś bardziej skłonny do dyskusji. Starasz się w pełni korzystać z życia. Jesteś prawie optymistą! Niestety, szczęście to potrwa krótko po przybyciu Wenus do Skorpiona, 5-go. Możesz jednak uniknąć wpadnięcia w jego pułapki, które mogą utrudnić ci życie i wpłynąć na twoje przekonania. Aby odnieść sukces podejmij ryzyko i rozmawiaj z ludźmi ze swobodą i lekkością. Znajdź urok w tym, co nowe. Zaakceptuj to, że twoje otoczenie wpływa na twoje nawyki, nie narzekaj. Jeśli jest ci ciężko możesz mieć pewność, że te zmiany nie będą trwały wiecznie. Wszystko wróci do normy.

Miłość

Między 5. a 31 będziesz musiał przygotować się na energie Wenus w Skorpionie. Jeśli chcesz uniknąć samotności, przeanalizuj swoje przekonania! Nie płacz nad każdym drobiazgiem.

Nasza rada dla Ciebie

Nadal jesteś pod wpływem energii Skorpiona. Aby wszystko dobrze poszło, nie daj się wciągnąć w jego grę. Zdystansuj się i pokaż, że nie jesteś zainteresowany.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko