Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Grudzień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

5. niepowodzenia rozproszą się dzięki przeniesieniu się Wenus do Skorpiona. Dzięki jego energiom rozwijasz się z niezwykłą determinacją. Czujesz potrzebę realizacji swoich ambicji i zaakceptowania tego, co ci zaproponowano. Otrzymujesz wsparcie od ludzi, którzy są u władzy. Masz wszystko, by odnieść sukces, ale będziesz musiał walczyć. Dlaczego? Ponieważ między 2. a 23. Merkury jest w Koziorożcu i ma skłonność do poddawania w wątpliwość wszystkiego, co powiesz. W tym miesiącu twój sukces polega na tym, że nie możesz kwestionować tego, co powiedziałeś lub zrobiłeś. Zwłaszcza od 14., kiedy Merkury jest w pobliżu.

Miłość

Venus w Skorpionie usuwa wątpliwości wynikające z pobytu w Wadze. Obiecuje ci silne relacje oparte na szczerych uczuciach. Jednak i tak uważaj na Merkurego. Jego naturalny chłód sprawia, że myślisz, że inni nie są tak zaangażowani jak ty. To tylko wrażenie.

Nasza rada dla Ciebie

Absolutny spokój nie istnieje. Więc nie martw się opóźnieniami, dziwnymi pomysłami lub wahaniami nastroju innych. Zrelaksuj się i poczekaj, aż emocje opadną.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko