Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Grudzień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

W tym miesiącu Wenus w Skorpionie związana jest z Jowiszem i Uranem. Ta kombinacja energii daje poczucie, że pomimo wysiłków twoje projekty się nie udają. Nie martw się o potencjalne przeszkody. Zamiast tego skup sie na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Przez cały miesiąc Mars przesyła pozytywne i szczęśliwe wibracje. Słońce robi to samo między 1. a 22. Jeśli chodzi o Merkurego, działa on od 1 i powraca 24, aby ci pomóc. Z kolei otaczające energie, łączą cię z ludźmi o tych samych zainteresowaniach, co twoje. Nowe kontakty pozwolą ci w przyjemny sposób zrealizować twoje cele na najbliższy okres.

Miłość

W obszarze uczuć wszystko stanęło w miejscu. Dlaczego? Ponieważ Wenus jest w Skorpionie, a ty masz problem z nawiązanem z innymi relacji. Jeśli chcesz, aby twoje uczucia nie zamieniły się w pole bitwy, nie prowokuj.

Nasza rada dla Ciebie

Nie szukaj sobie zmartwień. Zamiast tego skup się na tym, co się udaje, i spokojnie poczekaj, aż Wenus całkowicie stanie po twojej stronie.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko