Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars kontynuuje swoją podróż w Lwie. Wenus przechodzi do Wodnika od 8. do 31., a Merkury i Słońce znajdują się w Strzelcu. Ta kombinacja planet daje ci motywację do rozpoczęcia projektu lub do jego relacji w najlepszych warunkach. Ułatwia realizowanie konkretnych pomysłów. Ponadto, ze względu na wydarzenia i okoliczności, tworzy sytuacje, które pobudzają cię do ujawnienia swoich wrodzonych talentów. Jednak Jowisz, Merkury i Mars cofają się, a Saturn i Neptun nie współpracują z twoim znakiem. W takich okolicznościach opóźnienia lub nieporozumienia mogą zakłócać sprawne funkcjonowanie projektów. Aby złagodzić sytuację, nie ekscytuj się przy każdej okazji. Poświęć czas na analizę, aby sprawdzić, czy te projekty są w granicach twoich możliwościach, czy nie.

Miłość

Od 8. Wenus w Wodniku kieruje twoją miłosć ku nowym perspektywom. Wzbogaca twoje poczucie własnej wartości, usuwa ograniczenia i bariery. W tym euforycznym okresie możesz przekroczyć granice. Aby tego uniknąć, weź pod uwagę uczucia twoich bliskich i opowiedz im co czujesz.

Nasza rada dla Ciebie

Nie interpretuj udzielonych rad jako krytyki, ponieważ zagrozi to twojemu rozwojowi. Rozważ opinie innych, a przekonasz się, że są one korzystne.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko